На сайті 72 гостей та відсутні користувачі

Жителю міста Громадська рада

Бензин вироблятимуть із…сміття

 P1010016

З кінця минулого року представники німецької компанії «ІНСІЛ» активно працюють з керівництвом шахтарського міста стосовно побудови заводу з переробки побутових відходів під назвою «Нововолинський Екотехнопарк». Питання діяльності майбутнього спільного українсько – німецького підприємства обговорили депутати міської ради на останній сесії.  Зараз напрацьовуються варіанти щодо підбору земельної ділянки, працює робоча група з  формування статутних документів.

Детальніше...

Відбулося чергове засідання громадської ради

Його провів голова громадської ради, редактор газети «Наше місто» Ігор Лісовий. Підбили підсумки роботи членів ради за весняно-літній період. Відзначено, що всі активно і професійно трудилися на своїх робочих місцях.

Детальніше...

Регламент громадської ради при виконавчому комітеті Нововолинської міської ради

Загальні положення

1. Регламент громадської ради при виконавчому комітеті Нововолинської міської ради   (далі – регламент) регулює організаційні та процедурні питання діяльності громадської ради.  

2. Робота громадської ради є відкритою і прозорою.

Громадська рада інформує виконавчий комітет Нововолинської міської ради, громадськість про свою діяльність.

Висвітлення діяльності громадської ради здійснюється в порядку, передбаченому Положенням про громадську раду та цим Регламентом.

3. Громадську раду очолює голова, який обирається у порядок та спосіб, передбачені Положенням про громадську раду та цим Регламентом.

Голова громадської ради має заступника, який обирається у порядок та спосіб, передбачені Положенням про громадську раду та цим Регламентом.

4. Розподіл функціональних повноважень здійснюється головою громадської ради.

Детальніше...

На засіданні громадської ради

Сьогодні відбулося засідання громадської ради, яка діє при виконавчому комітеті Нововолинської міської ради. У ньому взяв участь голова правління ВОГО «Волинська обласна лікарняна каса» Дмитро Глазунов , який детально розповів про діяльність  структури, яка, на його думку, може забезпечити первинну нормальну медичну допомогу.

Детальніше...

Положення про громадську раду при виконавчому комітеті Нововолинської міської ради

Погоджено

Міський голова

В.Б. Сапожніков

09.01.2011 р.

ПОЛОЖЕННЯ
про громадську раду при виконавчому комітеті Нововолинської міської ради

1. Громадська рада  при виконавчому комітеті  Нововолинської міської ради (далі — громадська рада) є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян в управлінні місцевим самоврядуванням, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Детальніше...