На сайті 42 гостей та відсутні користувачі

Правова допомога У рамках проекту “Я МАЮ ПРАВО” громадян Волині консультує начальник Головного територіального управління юстиції у Волинській області Антон Ігорович Кустик.

У рамках проекту “Я МАЮ ПРАВО” громадян Волині консультує начальник Головного територіального управління юстиції у Волинській області Антон Ігорович Кустик.

Створено: Понеділок, 18 березня 2019, 13:08
Перегляди: 53
Поділитися

 фото copy copy copy copy

 

Доброго дня! Чи впливає громадянство засновника на власну назву громадського об’єднання ? Частиною першою статті 7 Закону України «Про громадські об’єднання» встановлено, що засновниками громадської організації можуть бути громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах, які досягли 18 років, а молодіжної та дитячої громадської організації - 14 років.


Відповідно Законом не визначений зв’язок між засновниками громадського об’єднання та його власною назвою, оскільки згідно з частиною сьомою статті 7 вищевказаного Закону повноваження засновника громадського об'єднання закінчуються після прийняття рішення про реєстрацію або прийняття повідомлення про утворення громадського об'єднання в установленому Законом порядку.