На сайті один гість та відсутні користувачі

Перший крок у переході на відновлювані джерела енергії Практичний семінар по особливості проведення тендерів по закупівлях товарів, послуг і робіт

Практичний семінар по особливості проведення тендерів по закупівлях товарів, послуг і робіт

Створено: Середа, 30 грудня 2015, 10:16
Перегляди: 609
Поділитися

1

У рамках підтримки програми “Угода мерів – Демонстраційні проекти”, 15-16 грудня у Києві, відбувся практичний тренінг для представників  11-ти грантових проектів України . В числі міст переможців м. Нововолинськ представлене командою Управління економічної політики та інвестицій, проектом "Перший крок у переході на використання відновних джерел енергії у місті Нововолинськ". 

Мета тренінгу ознайомлення  учасників заходу з основними положеннями проведення державних закупівель в Україні:

$1-    розглянуто три основні види закупівель (відкриті торги, переговорна процедура та запит цінових пропозицій), а саме: строки та схему їх реалізації.

- документацію конкурсних торгів: зміст та оформлення пропозиції конкурсних торгів; кваліфікаційні вимоги до учасників та переможців торгів; формальні помилки; порядок внесення змін.

- договір його предмет, ціна та строки виконання.

Протягом усіх двох днів заходу учасники мали можливість отримати та перейняти досвід залучених незалежних експертів, які мають відповідні практичні навики з питань державних закупівель.