На сайті 30 гостей та відсутні користувачі

Перший крок у переході на відновлювані джерела енергії

Нововолинськ приєднався до всесвітньої акції “Година Землі-2016″

1218-19 березня 2016 року місто Нововолинськ приєднався до акції «Година Землі 2016» Всесвітнього фонду дикої природи WWF. Година Землі була започаткована в м. Сіднеї (Австралія) в 2007 році. Вже через рік ця подія стала світовою екологічною ініціативою, до якої долучилися більше 7000 міст у 172 країнах зі всього світу. Нововолинськ теж приєднався до всесвітньої кампанії. 19 квітня - декілька відомих споруд міста з 20:30 по 21:30 опинилися у темряві, щоб привернути увагу жителів до екологічних проблем нашої Планети. Також у навчальних закладах міста відбулися заходи у рамках впровадження інформаційної кампанії проекту "Перший крок у переході на використання відновних джерел енергії у місті Нововолинську»

Детальніше...

У Києві 16 – 17 березня пройшов дводенний тренінг «Комунікація – досягнення ваших цільових груп»

DSC 2344

У Києві 16 – 17 березня пройшов дводенний тренінг «Комунікація – досягнення ваших цільових груп», у рамках підтримки програми Європейського Союзу “Демонстраційні проекти Угоди мерів” (COM-DEP). Нововолинськ був представлений командою проекту "Перший крок у переході на використання відновних джерел енергії у місті Нововолинськ".
Програма ЄС «Демонстраційні проекти Угоди мерів» (COM-DEP) була створена на рівні Європейської Комісії, як відповідь на виклики, що стоять перед невеликими (до 200 тис.) містами-підписантами загальноєвропейської ініціативи «Угода мерів» в країнах Східного партнерства. Програма діє в контексті відсутності, або неналежного рівня власного технічного та фінансового потенціалу для впровадження Планів дій для сталого енергетичного розвитку. Метою даної програми є належний супровід професійною Командою Підтримки впровадження проектів у відібраних містах у рамках поданих ними планів дій. На основі двоетапного конкурсу Єврокомісією було відібрано 19 проектів-переможців (11 з них - в Україні, по 3 в Молдові і Білорусі, по 1 в Вірменії та Грузії). Кожне місто підписало з Єврокомісією грантові угоди. Загальний запланований обсяг фінансування грантів становить 14,2 млн.євро. Нововолинськ став підписантом угоди на 1,3 млн. євро з проектом "Перший крок у переході на використання відновних джерел енергії у місті Нововолинськ".
Головною метою проекту було забезпечення якісного висвітлення впровадження грантового проекту на місцях за допомогою комунікаційних каналів. Усі одержувачі визначених вигод, що виникають у результаті реалізації проекту, повинні розуміти та знати про головний меседж грантодавця. Важливою цілю комунікаційної складової у проектах Європейського союзу є культура енергозбереження та енергоефективності.
Модератор заходу Максим Верещак - ключовий експерт Програми CoM-DeP ознайомив присутніх із змінами в цілях Угоди мерів і самою програмою Демонстраційних проектів. Про основні принципи комунікаційної компанії Делегації Європейського Союзу в Україні розповів Марті Лутцар. Комунікаційний експерт команди підтримки Андрій Кирчів розповів, як успішно працювати з цільовими групами використовуючи комунікаційні канали в проектах COM-DEP. Як написати статтю, розробити прес- та пост-реліз, організувати прес-конференцію, розповів відомий в Україні журналіст Анатолій Марциновский. Для закріплення матеріалу тренер з Комунікацій Тетяна Деревянкіна провела низку практичних занять в групах.

У ЗОШ №7 м. Нововолинська провели комплексний енергоаудит

 Уже більше двох тижнів у Загальноосвітній школі №7 міста Нововолинська проводиться комплексний енергоаудит будівлі в рамках проекту «Перший крок у переході на використання відновлюваних джерел енергії у м. Нововолинську», що фінансується Європейським Союзом.

Детальніше...

У Нововолинську відбулася нарада-семінар щодо ініціативи "Угода мерів"