Про місто НОВИНИ МІСТА Депутати прийняли майже пів сотні рішень

Депутати прийняли майже пів сотні рішень

Створено: Четвер, 14 листопада 2019, 20:59

ячи

Майже пів сотні питань розглянули на сесії міської ради 14 листопада. Готуючись до пленарно засідання, депутати вивчали проекти рішень у депутатських комісія, опрацьовували їх на Дні депутата.Тож більшість  з них затвердили без тривалого обговорення.

Обранці громади взяли до відома інформацію про роботу комунального підприємства «Нововолинський комбінат шкільного харчування» з організації гарячого харчування у закладах загальної середньої освіти, таборів відпочинку з денним перебуванням в закладах загальної середньої освіти та позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Прикордонник». Директор цього підприємства Світлана Іванова повідомила, що кожного дня здійснюється харчування 2312 учнів за рахунок коштів місцевого бюджету.  Щоденне меню складається  на суми 7, 9,13 грн, батьківська доплата становить 6 грн.

За словами  Світлани Іванової, значна увага приділяється матеріально - технічному оснащенню. За останні 3 роки придбано нове і замінено застаріле  обладнання.Закуплено м’ясорубки, столовий посуд, духові шафи, еклектичні плити.

Директору підприємства рекомендовано й надалі продовжити роботу щодо укомплектування харчоблоків закладів загальної середньої освіти торгово-технологічним та холодильним обладнанням.

На сесії слухали про діяльність комунального підприємства «Управління економічної політики та інвестицій», про яку доповіла його начальниця Вероніка Сєргєєва.

Нововолинськ бере участь  у проєктах, маючи у цьому певний досвід. Нагадаємо, що у травні 2019 року в пологовому відділенні Нововолинської центральної міської лікарні встановили нову ультразвукову діагностичну систему. Це стало можливим завдяки гранту вартістю майже півтора мільйона гривень, який надав Уряд Японії на реалізацію проекту модернізації медичного обладнання пологового відділення ЦМЛ.

Крім того, Нововолинськ  - учасник проєкту Енергоефективність у громадах ІІ», який реалізується  в Україні компанією «Німецьке товариство міжнародного співробітництва» (GIZ) за дорученням Федерального міністерства економічного  співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ). Наше місто вже отримало дороговартісне цифрове обладнання для здійснення енергоаудиту будівель.

Начальниця Управління економічної політики та інвестицій розповіла, що розроблено технічне завдання та проведено конкурс здійснення повного енергетичного аудиту двох освітніх установ міста : ЗОШ І-ІІІ ст. №5 та ДНЗ6.

Вероніка Сєргєєва повідомила, що триває системна робота над проєктами. Зокрема,  чекають результатів грантових конкурсів від Посольства Болгарії в Україні на тему: «Модернізація інтерактивного та реабілітаційного обладнання в Нововолинському інклюзивно-ресурсному центрі» на суму у понад 8000 Євро.

Депутати затвердили зміни до міського бюджету на поточний рік. Також внесли  зміни до низки галузевих програм та затвердили  нові.

Обранці громади  прийняли рішення “встановити режим роботи з 08:00 до 20:00 години всім закладам, що здійснюють діяльність у сфері розповсюдження лотерей”.

Міська рада затвердила Статут КП «Нововолинськтеплокомуненерго», Статути двох медичних закладів: КНП «Нововолинський Центр первинної медико-санітарної допомоги Нововолинської міської ради Волинської області» та КНП «Нововолинська міська  стоматологічна поліклініка».

Депутати підтримали ініціативу Волинської обласної ради щодо створення асоціації «Волинська обласна асоціація органів місцевого самоврядування» з метою ефективного вирішення спільних проблем, виконання завдань і функцій місцевого самоврядування, зміцнення об’єднаних територіальних громад.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.

logo AUC

20190905133929-9814