Про місто НОВИНИ МІСТА У Нововолинську проходить перший відкритий чемпіонат міста з армспорту пам’яті Андрія Пушкаря та Віктора Яреми

Створено: П'ятниця, 08 листопада 2019, 16:01

Щороку у ці листопадові дні в Нововолинську проходив турнір з армрестлінгу на Кубок міського голови. Минулого року головним суддею змагань був заслужений майстер спорту України, тренер, багаторазовий чемпіон України, Європи та світу Андрій Пушкар. Андрій провів майстер-клас з улюбленого виду спорту для молоді та учасників змагань. Через декілька днів мав виступати на Кубку світу серед професіоналів у Польщі, просив нововолинців вболівати за нього, але 14 листопада 2018 року трагічно загинув.

Одним з організаторів і спонсорів цього спортивного заходу у нашому місті був депутат Нововолинської міської ради Віктор Ярема, який також загинув у результаті ДТП у серпні цього року.

За рішенням спортивної громадськості міста та з метою розвитку армрестлінгу сьогодні, 8 листопада 2019 року, у Нововолинську проходить перший відкритий чемпіонат міста з армспорту, присвячений пам’яті Андрія Пушкаря та Віктора Яреми.

В урочистому відкритті заходу взяв участь перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський, який привітав учасників та побажав перемоги найсильнішим. Він висловив сподівання, що цей турнір у нашому місті стане традиційним : щорічно об’єднуватиме любителів армспорту.

До участі в змаганнях заявилося більше півсотні учасників. Захід проводиться у трьох вікових категоріях: серед школярів 9-11 класів, учнів професійно-технічних закладів і студентів вищих навчальних закладів та аматорів.

Спортивним танцем привітали учасників турніру юні вихованці відділення спортивної аеробіки Нововолинської дитячо-юнацької спортивної школи.

Спонсором цьогорічного турніру є дружина Віктора Яреми Мирослава Миколаївна та його син Віталій, які вирішили продовжити ініціативу чоловіка і батька і підримати найсильніших рукоборців міста.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю.

logo AUC

20190905133929-9814