На сайті 48 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Міське господарство готове до осінньо-зимового періоду

Міське господарство готове до осінньо-зимового періоду

Створено: П'ятниця, 18 жовтня 2019, 13:31
Перегляди: 109
Поділитися

IMG 3738

На цьому наголосив начальник відділу будівництва, газифікації та комунального господарства міськвиконкому Богдан Миронюк, доповідаючи про стан готовності підприємств, організацій та установ міста до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

Тепло в оселях нововолинців забезпечують 7 котелень теплопостачання, з яких 6 – КП “Нововолинськтеплокомуненерго”, котельня – ВП “Волиньвантажтранс” та ТзОВ “Теплопостач” на альтернативному виді палива – щепі. Вона обігріває Нововолинську центральну міську лікарню.

На балансі та обслуговуванні підприємства перебувають 9 центральних теплових пунктів та 57,217 км тепломережі.

IMG 3734

Богдан Миронюк розповів про обсяг заходів, які зроблені упродовж підготовчого періоду на всіх котельнях та на ЦТП «Нововолинськтеплокомуненерго». Це і промивка й налагодження котлоагрегатів, ревізія та ремонт насосного обладнання, електрообладнання, газового обладнання тощо. Загалом на виконання заходів по підготовці до зимового періоду цим підприємством освоєно 3,4 млн. грн.

Чимало зроблено підприємством «Нововолинськводоканал». Зокрема, у рамках спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку «Другого проекту розвитку міської інфраструктури» проведено реконструкцію каналізаційних насосних станцій у Нововолинську. Замінено технологічне, електричне обладнання та системи вентиляції на каналізаційних насосних станціях №1,2,3,4,5. Проводиться реконструкція 4-x водопровідних ліній від Північного та Південного водозаборів до м. Нововолинська для забезпечення подачі води споживачам. Побудована перша черга: водозабір Південний – с. Космівка – вул. Тупікова –4,55 км ПЕ труб Ø315 мм та друга черга :водозабір Південний – с. Нова Лішня – вул. Грінченка – 6,54 км ПЕ труб Ø315 мм. Будується третя черга: водозабір Північний – вул. Кауркова – пр-т Перемоги і четверта : водозабір Північний – вул. Луцька – пр-т Перемоги.

На виконання заходів водопровідно-каналізаційного господарства до осінньо-зимового періоду підприємством використано 1,6 млн грн.

Зі слів начальника відділу, проведено комплекс робіт з підготовки житлового фонду міста до роботи в осінньо-зимовий. Стовідсотково підготовлено 290 житлових будинки. Тривають роботи в будівлях, де створені ОСББ і ЖБК.

На стадії завершення – роботи з капітального та поточного ремонту міських доріг, які здійснюються виробничим управлінням комунального господарства за рахунок коштів міського та обласного бюджетів.

Всього у 2019 році капітальним ремонтом заплановано відремонтувати 3,4 тис. м2 асфальтобетонного покриття доріг міста та селища на суму 2,455 млн. грн. Вже виконані роботи на площі 2,5 тис. м2 (73,5%), освоєно 2,248 млн. грн. бюджетних коштів.

Поточним ремонтом відремонтовано 2,5 тис. м2 доріг (88%) на суму 1,2 млн грн., освоєні кошти на ямковий ремонт – 1,527 млн. грн., виконано роботи з нанесення дорожньої розмітки на дорогах міста на суму 619 тис. грн.
До роботи в осінньо-зимовий період підготовлено 11 одиниць спеціалізованої техніки з 13 запланованих.

Богдан Миронюк акцентував увагу й на проблемах опалювального періоду. Головною з них залишаються борги. Заборгованість КП “Нововолинськтеплокомуненерго” за прироний газ, його розподіл та транспортування становить понад 18 млн. грн. Нововолинці ж боргують підприємству більше 17 млн грн.

-У цьому напрямку підприємством проводиться значна робота. За кожним нашим працівником закріплено по 180 чоловік – боржників. Виходимо на квартири. Працюємо з виконавчою службою. Просто «вибиваємо» борги. Чомусь є таке розуміння, що за отримані послуги з теплопостачання можна і не платити. Ті кошти, які боргують нам споживачі, вкрай необхідні, щоб розрахуватися за газ, - розповів директор КП «Нововолинськтеплокомуненерго» Анатолій Гаврилюк.

Підсумовуючи обговорення питання, міський голова Віктор Сапожніков наголосив керівникам служб, що кожен має свій напрямок роботи і певний досвід, тож відповідальність не знімається.

Віктор Борисович акцентував увагу на необхідності завершення розпочатих робіт на об’єктах. Так, ще триває капітальний ремонт стіни міського стадіону зі сторони ринку та глядацьких секторів. У планах на наступний рік - облаштувати бігові доріжки із твердим покриттям. Оновлений сучасний стадіон слугуватиме на роки і саме там проходитимуть основні заходи з нагоди 70-літнього ювілею, який відзначатимемо у 2020 році.

Відділ з питань внутрішньої політики, 
взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

01

 logo AUC

  20190905133929-9814

portalogo copy

vlada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

X7-Energoefektyvnist-001

president1

kabmin1

 verhovna-rada1