Про місто НОВИНИ МІСТА Вісім команд змагаються за кубок переможця

Вісім команд змагаються за кубок переможця

Створено: Середа, 02 жовтня 2019, 16:30

Чотирнадцять років поспіль у Нововолинську проходить турнір з міні-футболу пам’яті колишнього директора спортивно-оздоровчого комплексу «Шахтар» Олександра Грицюка. За кубок першості змагаються 8 юнацьких команд з міст Ізяслав Хмельницької, Соснівка Львівської, Вараш Рівненської областей і Ковеля та дві нововолинські команди: ДЮСШ «Шахтар» та «Новік». Окрім них, учасниками змагань є юні футболісти з міст Столін (Білорусь) та Стропков (Словаччина).

Сьогодні на спортивному комплексі Нововолинського ліцею № 1 відбулося урочисте відкриття заходу.

-Добра пам'ять про Олександра Савича живе у наших серцях. Він був небайдужим до спорту і зробив вагомий внесок у цю галузь, - сказав перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський.-Географія цих змагань з кожним роком стає ширшою. І це не може не радувати.

Капітанам команд та їх наставникам Андрій Сторонський вручив сувеніри, а дівчатка в українському вбранні піднесли чудові короваї.

Учасників змагань привітав мер міста Стропков, суддя міжнародної категорії Ондрей Брендза, який до 2016 року обслуговував матчі Ліги Європи УЄФА. Ондрей Брендза буде одним із рефері футбольного турніру у нашому місті.

Гість висловив задоволення тим, що вперше з командою юніорів представляє своє місто на міжнародному турнірі в Нововолинську.

- Я втішений тим, що зібралося багато юних футболістів. До речі, футбол у нас – гра народна. Отож переконаний, що приїхали ми до вас хоч і вперше, але не востаннє. Маю надію, що всі поєдинки пройдуть у напруженій і дружній обстановці. Нехай переможе дружба,- сказав Ондрей Брендза.

Світлу пам'ять про Олександра Грицюка вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти на його могилу.

На завершення урочистості прозвучали Гімни України, Словаччини та Білорусі.

Сьогодні учасники вже зіграли кілька матчів. Завтра визначаться переможці й призери, які будуть нагороджені кубками та медалями.

Відділ з питань внутрішньої політики,
взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю.

logo AUC