Про місто НОВИНИ МІСТА Привітали спортивну громадськість міста

Привітали спортивну громадськість міста

Створено: Четвер, 12 вересня 2019, 17:27

Щорічно у другу суботу вересня в Україні відзначають День фізичної культури і спорту. З нагоди свята сьогодні, 12 вересня, відбулися святкові урочистості у міському палаці культури.

Працівників спортивної галузі Нововолинська привітав заступник міського голови Андрій Сторонський. Він відзначив, що наше місто багате спортивними талантами. Вагомим показником є результати участі спортсменів у міжнародних, всеукраїнських та обласних змаганнях.

Цього року юні баскетболістки стали срібними призерами України. Нововолинські легкоатлети є переможцями обласних і всеукраїнських змагань, а гандболісти вибороли бронзу на змаганнях з пляжного в гандболу.

-Всі здобутки – це ваша праця,шановні учителі, тренери, ветерани, досягнення ваших вихованців, - наголосив Андрій Миронович. - У свою чергу міська влада намагається створити належні умови для занять фізкультурою і спортом. У нас є прекрасна ДЮСШ з сучасним покриттям, спортивний комплекс у першій школі,футбольне поле за Будинком спорту. Цьогоріч відкрили два тенісних корти. Триває реконструкція міського стадіону. Займаючись спортом, діти мужніють, загартовують свій характер, свою силу волі. Головне, щоб вони були здоровими.

За вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, сумлінне ставлення до виконання своїх обов’язків, активну пропаганду здорового способу життя та з нагоди Дня фізичної культури і спорту Андрій Сторонський вручив подяки міського голови багатьом представникам спортивної галузі.

Серед нагороджених: Руслана Спешилова– тренер - викладач відділення баскетболу Дитячо-юнацької спортивної школи, Володимир Хомюк – тренер -викладач відділення гандболу Дитячо-юнацької спортивної школи, Оксана Сливка – тренер-викладач відділення легкої атлетики Дитячо-юнацької спортивної школи, Тетяна Пузанкова - інструктор-методист Дитячо-юнацької спортивної школи міської ради, тренер-викладач відділення спортивної аеробіки, Олександр Бродоса - інструктору з фізичної культури центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Микола Зіміч - ветеран галузі, неодноразовий призер обласних змагань з плавання серед ветеранів,Тетяна Кушіль - вчитель фізичної культури Нововолинського ліцею № 1, Микола Михалко – викладач фізичного виховання ДВНЗ «Нововолинський електромеханічний коледж»,Валерій Цяк - вчитель фізичної культури Нововолинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3,Василь Бакуш - вчитель фізичної культури Нововолинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8, Шгор Мельник - вчитель фізичної культури Нововолинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5,Андрій Грищук – ветеран галузі фізичної культури і спорту, Віталій Нестерович – голова громадської організації «Клуб Ірбіс-НВ».

Також з нагоди свята подарунками відзначили срібних призерів Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги серед дівчат 2006 р.н, вихованців відділення легкої атлетики- призерів всеукраїнських, обласних змагань, вихованців відділення гандболу - бронзових призерів чемпіонату України з пляжного гандболу,представників громадських організацій фізкультурно-спортивного спрямування: Клуб «Ірбіс-НВ» з кіокушинканкарате, спортивний клуб «Борець», спортивний клуб з тхеквондо «Дінаміс».

Теплі слова вдячності представникам спортивної громадськості міста звучали з вуст начальника у справах молоді та спорту міськвиконкому Тетяни Супрунюк. Вона оголосила підсумки спартакіади «Нововолинськ спортивний -2018», за результатами якої І місце посіла команда ЗОШ № 6, ІІ місце – ЗОШ № 5, ІІІ місце – ЗОШ № 7.

Тетяна Миколаївна вручила подяки галузевого відділу засновнику студії сильних «Кузня тіла» Сергію Смоляруку, засновнику студії здорового тіла «FNS Fit by Nadia Samokh» Надії Самох, тренеру «Zumba fitness» Наталії Лященко, котрі вперше у цьому році провели фітнес-ранок з нагоди Дня міста.

Святковий настрій присутнім у залі подарували виступи юних танцюристів клубу спортивного танцю «Богус» дитячої школи мистецтв (керівник Ілона Грицевич) та зразкового аматорського танцювального колективу «Флекс» (керівник Олена Галичук).

Більше фото https://www.facebook.com/novovolynskmvk

Відділ з питань внутрішньої політики,
взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.

logo AUC