Про місто НОВИНИ МІСТА Міський голова : "Є потреби, є витрати. Перевиконання міського бюджету має бути більшим"

Створено: Четвер, 15 серпня 2019, 17:21

Більше двадцяти питань господарського та соціального характеру ухвалили сьогодні, 15 серпня, на засіданні виконавчого комітету Нововолинської міської ради.

Першим розглянули питання про внесення змін до міського бюджету на 2019 рік. Про них доповіла начальник фінансового управління Галина Бурочук. Ці зміни обумовлені виділенням субвенційних коштів з обласного та державного бюджетів. Так, міському бюджету виділено субвенцію з державного бюджету на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення якості освіти в сумі 631,9 тис. гривень для придбання персональних комп’ютерів. Додатково передбачено субвенцію на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку в сумі   960,0 тис. гривень. Також міському бюджету зменшено субвенцію з держбюджету на надання пільг та житлових субсидій   населенню   на   оплату   енергоносіїв   в сумі 40 915,4 тис. гривень.

За словами Галини Бурочук, на підставі звернень головних розпорядників та одержувачів коштів міського бюджету вносяться відповідні зміни до показників міського бюджету за видатками.

-Витрат, які нам би хотілося забезпечити, є значно більше, добре, що є співфінансування окремих проектів. Витрати, як і потреби ростуть. Однак, вкотре наголошую розпорядникам економити кошти і вчасно їх освоювати. Перевиконання бюджету має бути значно більшим,- зауважив міський голова Віктор Сапожніков.

Виконком погодив тарифи на послуги Комунального некомерційного підприємства «Нововолинська центральна міська лікарня», ухвалив схему теплопостачання міста Нововолинська. Згідно з поданими заявами п’ятьом нововолинцям виділено одноразову грошову допомогу на лікування.

Також рішенням виконкому утворено місцеву комісію для формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції у 2019 році з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ

та зв"язків з громадськістю.

logo AUC