На сайті один гість та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Нововолинськ готується до свят

Нововолинськ готується до свят

Створено: Середа, 14 серпня 2019, 14:16

У Нововолинську продовжується підготовка до знакових державних свят: Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності. Також в останню неділю серпня нововолинці відзначатимуть 69-у річницю з дня заснування міста та День шахтаря.

Окремі організаційні моменти підготовки заходів обговорили на робочій нараді, яку провів міський голова Віктор Сапожніков з керівниками окремих структурних підрозділів міськвиконкому та служб міста.

Цьогоріч програма досить насичена. Серед заходів будуть традиційні, а також організатори подбали про те, щоб додати до святкувань цікаву «родзинку».

23 серпня о 9.00 годині на площі В’ячеслава Чорновола пройде церемонія підняття Державного Прапора України. А після урочистого заходу любителів велоспорту запрошують до велопробігу у вишиванках. Цього ж дня відбудеться відкриття тенісного корту, який облаштували у районі СОКу «Шахтар». Упродовж трьох днів там проходитимуть турніри серед аматорів.

24 серпня нововолинський Майдан Незалежності вкотре розквітне вишиванками. Адже проведення патріотичної акції «Я по світу іду в вишиванці» збирає щороку велику кількість містян та гостей Нововолинська. Окрім традиційного нагородження за найкращі вишиванки, демонструватиметься національний одяг із приватної колекції нашої землячки Марії Доліновської. У центрі міста проходитимуть основні урочистості з нагоди державного свята та чимало інших мистецьких заходів.

Цього дня діятиме виставка-продаж виробів народних умільців з міст Волинської області та України. Як повідомила директор міського музею Ірина Костюк, вже більше 30 осіб зголосилося до участі. Також десять об’єднань співвласників багатоквартирних будинків представлять композиції на виставку «Осінній барвограй» .

IMG 1101 copy

На Майдані Незалежності відбудеться розіграш лотереї.

А ввечері вперше у місті пройде регіональна битва діджеїв.

У неділю, 25 серпня, Нововолинськ відзначатиме 69-у річницю з часу свого заснування, а гірники, з працею яких пов’язано становлення міста, – своє професійне свято.

Розпочнеться цей день із Фітнес Ранку. Учасники заходу зберуться на площі В’ячеслава Чорновола, де проведуть розминку. Опісля відбудеться легкоатлетичний забіг дистанцією 5 км, танцювальна програма ZUMBA-FITNESS, інтервальний тренінг та мотиваційна лекція «Як любити себе і любити своє тіло».

Святкові урочистості з нагоди Дня міста і Дня шахтаря, як і зазвичай, проходитимуть у парку культури і відпочинку, вони розпочнуться о 14.00 год. Свої пісні даруватимуть нововолинцям гості – аматорський ансамбль народної пісні «Перевесло» із Ківерець , срібний вокаліст вокального шоу «Голос, Діти» Ярослав Карпук та аматори народного мистецтва Нововолинська.

О 20.00 год на міському стадіоні відбудеться великий гала-концерт за участю відомих вокалістів та артистів української естради: Миколи Лукашука, Галини Конах, МЯТИ, Романа Скорпіона, Тоні Матвієнко.

На бульварі Шевченка працюватиме мистецька алея, де будуть облаштовані фотозони, діятимуть виставки картин місцевих художників, а бібліотекарі влаштують лунжзону «Рідне місто пізнаю..».

У святкові дні відбудеться багато спортивних заходів. Зокрема, у районі міського озеріа пройдуть змагання з рибної ловлі, там можна буде почастувати рибної юшки.

Організатори не забули і про розваги для дітей, для них працюватимуть локації у парку культури та відпочинку.

Сподіваємося, що святкові дні створять мешканцям міста та його гостям незабутню атмосферу і подарують гарний відпочинок, приємне спілкування і масу позитивних емоцій.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ

та зв"язків з громадськістю.

logo AUC