Про місто НОВИНИ МІСТА У Нововолинську – новий торговельний заклад

У Нововолинську – новий торговельний заклад

Створено: П'ятниця, 09 серпня 2019, 15:56

Вже у найближчі вихідні своїх перших покупців у Нововолинську зустрічатиме новий торговельний центр «Епіцентр», розташований на вул. Луцькій. За короткий термін – лише три місяці – на території колишньої санітарно-захисної зони шахти №4, постав сучасний заклад.

Сьогодні, 9 серпня, на офіційну церемонію з нагоди відкриття Епіцентру завітали засновник ТОВ "Епіцентр К", народний депутат України Олександр Герега, генеральний директор Петро Михайлишин, міський голова Віктор Сапожніков, керівництво торговельного закладу в місті Нововолинську, інші поважні гості.

-У Нововолинську стараємося створювати сприятливий клімат для бізнесу. Ми тримаємо першість на Волині за обсягами іноземних інвестицій на одного мешканця, обсягами реалізації промислової продукції, - наголосив Віктор Сапожніков. - Нові робочі місця, надходження до міського бюджету – це важливо для міської влади та громади міста.

За словами генерального директора ТОВ «Епіцентр К» Петра Михайлишина, 50 працівників, які працюватимуть у новому торговельному центрі, вливаються у велику дружню родину Епіцентру. Середня заробітна плата складатиме 11 тисяч гривень. За рахунок сплачених компанією місцевих податків і зборів міська скарбниця у середньому отримає 1,3 - 1,5 млн грн в рік.

Петро Михайлишин висловив сподівання, що мешканці Нововолинська будуть задоволені таким сучасним торговельним закладом.

- Ми є соціально-відповідальні і спорудили тут торговельний центр, аби люди, не добираючись до обласного центру, мали на місці соціальні блага, які пропонуємо малим і великим містам, - сказав генеральний директор.

Святкового настрою гостям та запрошеним додав виступ юних танцюристів з Червонограда.

Гості перерізали стрічку, яка символізує відкриття нового закладу, та здійснили ознайомчу екскурсію торговельними залами.

Тож відтепер в новому ТЦ "Епіцентр" Нововолинська можна придбати будівельні матеріали, товари для дому та городу, речі для оздоблення житла, дитячі товари та багато іншого.

Віктор Сапожніков побажав інвесторам, аби вони не пошкодували, що прийшли у Нововолинськ, а люди були задоволені покупками й обслуговуванням у новому торговельному закладі.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.

logo AUC

20190905133929-9814