На сайті 47 гостей та відсутні користувачі

heder

Про місто НОВИНИ МІСТА Семеро нововолинських дітей оздоровлюються в «Артеку» та «Молодій гвардії»

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Семеро нововолинських дітей оздоровлюються в «Артеку» та «Молодій гвардії»

Створено: Четвер, 08 серпня 2019, 15:19
Перегляди: 69
Поділитися

10508

Із завершенням літнього сезону діти пільгових категорій продовжують отримувати оздоровчі послуги. Днями троє нововолинських школярів поїхали на відпочинок на VІІІ тематичну зміну до державного підприємства «Міжнародний дитячий центр «Артек»», а четверо - до державного підприємства «Український дитячий центр «Молода гвардія». У цих закладах вони перебуватимуть упродовж трьох тижнів.

З початку року за рахунок коштів державного бюджету до «Артеку» та до «Молодої гвардії» направлено 23 дітей з Нововолинська, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Як повідомила начальник відділу у справах молоді та спорту Тетяна Супрунюк, триває підбір дітей, бажаючих оздоровитися в «Артеку» та «Молодій гвардії». До цих закладів насамперед направляються діти-сироти; діти, позбавлені батьківського піклування; діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції; діти, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту; діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків; діти з інвалідністю; діти, які проживають у населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення; діти, взяті на облік службами у справах дітей як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 logo AUC

  5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet