Про місто НОВИНИ МІСТА У Нововолинську триває підготовка до свят

У Нововолинську триває підготовка до свят

Створено: Четвер, 01 серпня 2019, 13:20

-лавапролд

В останню неділю серпня Нововолинськ відзначає свято, яке об’єднує усіх нас в одну велику родину – День міста. Цьогоріч воно випадає на 25 серпня. Місту виповнюється 69 років з часу його заснування. Цього ж дня своє професійне свято відзначатимуть гірники. Саме з шахтарською славою пов’язане народження і становлення нашого міста.

А напередодні нововолинці разом з усіма українцями відзначатимуть День Незалежності України та День Державного Прапора.

План культурно-мистецьких та спортивних заходів, приурочених цим знаковим датам, обговорили на сьогоднішній нараді за участю представників окремих відділів міськвиконкому та служб міста. Засідання  провела керуюча справами міськвиконкому Вікторія Магдисюк.

Програма святкувань – досить насичена. Серед заходів будуть традиційні, а також очікується чимало нових.

Як і щороку, 23 серпня, на площі В’ячеслава Чорновола о 9.00 годині пройде урочиста церемонія підняття Державного прапора України. До її початку відбудеться велопробіг у вишиванках вулицями міста.

Не втрачає своєї популярності проведення в місті у день національного свята – Дня Незалежності України – святкової ходи « Я по світу іду в вишиванці». На бульварі Шевченка(біля кафе «Novik») вона стартуватиме о 15.00 годині. На майдані Незалежності відбудеться нагородження за найкращу вишиванку. Також пройде демонстрація колекції старовинних вишиванок Волинського краю. Аматорські колективи міста радуватимуть нововолинців та гостей своїми виступами. Увечері вперше у Нововолинську проходитиме творчий конкурс – регіональна битва діджеїв.

25 серпня у місті діятиме багато локацій. Одна з них – мистецька алея – розміститься на бульварі Шевченка. Працюватимуть фотозони, різноманітні виставки, фотосушка. Організатори планують провести цікаві заходи для дітей на танцювальному майданчику у міському парку культури та відпочинку. Урочистості, святковий концерт, нагородження відбудуться на літній естраді. Увечері на міському стадіоні пройде гала-концерт за участю запрошених артистів.

У святкові дні пройдуть чимало спортивних заходів.Зокрема, 24 серпня на міському озері відбудуться змагання з рибної ловлі, змагання з  пляжного футболу і волейболу.  На майданчику зі штучним покриттям СОКу «Шахтар» проходитиме Міжнародний турнір з міні-футболу серед ветеранів «Спорт без кордонів». А наступного дня - у парку культури та відпочинку - показові виступи з кіокушин-кан-карате, тхеквондо, греко-римської боротьби, на стадіоні СОКу «Шахтар» відбудеться товариська гра з футболу серед аматорських команд та інші заходи, програму яких ми повідомимо найближчим часом.

Відділ з питагнь внутрішньої політимки,

взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.

logo AUC

20190905133929-9814