heder

Про місто НОВИНИ МІСТА Досягнуто консенсусу: спортивний майданчик буде багатофункціональним

Досягнуто консенсусу: спортивний майданчик буде багатофункціональним

Створено: Середа, 31 липня 2019, 12:28

Для досягнення конструктиву та порозуміння у питанні будівництва спортивного майданчика зі штучним покриттям у районі ЗОШ №6, що на 15-ому мікрорайоні, сьогодні, 31 липня, міський голова Віктор Сапожніков провів робочу нараду.

Приводом такого засідання стало звернення місцевого активіста Андрія Перевозніка у мережі Фейсбук, у якому він виклав своє занепокоєння щодо призначення спормайданчика для гри у баскетбол. На його думку, у проекті не прописані необхідні норми з усіма розмірами та параметрами для того, щоб займатися даним видом спорту.

На засідання запросили директора ПП «МП "Сантехмонтаж» Анатолія Коптюка, який є підрядником виконання робіт, Андрія Перевозніка, а також начальника відділу будівництва, комунального господарства та газифікації Богдана Миронюка.

Нагадаємо, що за сприяння народного депутата України Ігоря Гузя, на будівництво спортивного майданчика на 15-ому мікрорайоні скеровано 800 тисяч гривень  з державного бюджету. На території вже ведуться роботи.

Як зауважив Віктор Сапожніков, у постанові КМУ не визначено призначення майданчика як саме баскетбольного. Йдеться загалом про спортивний майданчик зі штучним покриттям.

Оскільки кошти, виділені на будівництво державні, використати їх треба дуже оперативно.

$1      -Нам потрібно швидко освоїти державні кошти. Ми вийшли на підрядника «Сантехмонтаж», який вже має подібний досвід. Так як змінити урядовий документ ми не в змозі, то разом повинні дійти порозуміння у цьому питанні, - сказав мер.

Анатолій Васильович повідомив, що, шукаючи шляхи виходу із ситуації, він вже попрацював з першим віце-президентом Федерації легкої атлетики України Володимиром Рудюком, який зробив нещодавно баскетбольну площадку у Горохові і в якого є чималий досвід у будівництві спортивних об’єктів. Тому, на його думку, врахувавши побажання активістів, можна відкорегувати проект.

Таким чином, зустріч, ініційована міським головою, дала позитивний результат. Учасники дійшли консенсусу, роботи з будівництва спортивного майданчика продовжуватимуться. Віктор Сапожніков просив підрядника вкластися у визначений кошторис. У свою чергу Анатолій Коптюк запевнив, що спортивний об’єкт, як і обіцяли, завершать до Дня незалежності України.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.

logo AUC