Про місто НОВИНИ МІСТА Шукаємо фахівців у Нововолинський інклюзивно-ресурсний центр

Шукаємо фахівців у Нововолинський інклюзивно-ресурсний центр

Створено: Вівторок, 30 липня 2019, 14:55

круглий стіл

Управління освіти виконавчого комітету Нововолинської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад вчителя-реабілітолога, вчителя-дефектолога (вчителя-логопеда, олігофренопедагога, сурдопедагога, тифлопедагога), комунальної установи «Нововолинський інклюзивно-ресурсний центр» (фахівці ІРЦ).

Вимоги до кандидатів: повна вища освіта не нижче ступеня магістра за відповідною спеціальністю.

Претенденти, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, подають (особисто або поштою) у відділ кадрів управління освіти виконавчого комітету Нововолинської міської ради (адреса: 45400, Волинська обл., м. Нововолинськ, пр-т Дружби, 27,каб. 502тел.: (03344) 3-27-70) такі документи:
- копію паспорта громадянина України;
– письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;
– копію трудової книжки;
– копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
– письмову згоду на збір та обробку персональних даних.
Особи, які бажають взяти участь у конкурсному відборі, мають право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.Строк подання документів для участі в конкурсному відборі 15 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору. У разі надсилання документів поштою, датою подання документів вважається зазначена по поштовому штемпелі.
За додатковою інформацією звертатися до директора комунальної установи «Нововолинський інклюзивно-ресурсний центр» Макари Оксани Володимирівни тел.: 0679679412.

logo AUC

20190905133929-9814