Про місто НОВИНИ МІСТА Населення боргує за тепло майже 28 мільйонів гривень

Населення боргує за тепло майже 28 мільйонів гривень

Створено: Четвер, 25 липня 2019, 17:03

Заборгованість за газ є серйозною пересторогою для того, аби вчасно увійти в опалювальний сезон 2019-2020 років. Підготовка до нього розпочалася ще з весни. Про стан готовності комунальних підприємств до нового опалювального періоду розповів на сьогоднішньому засіданні виконкому начальник відділу з питань будівництва, комунального господарства та газифікації Богдан Миронюк.

Зокрема,як зазначив доповідач, відповідно до запланованих заходів підприємством «Нововолинськтеплокомуненерго» виконані роботи на 71 відсоток. Із шести котелень міста готові до роботи вже три. На 90 відсотків підготовлені теплові мережі. Провели їх заміну на 373 м, заплановано ще 406 м. Із дев"яти теплових пунктів підготовлено чотири.

Однак, серйозною проблемою є заборгованість населення за теплопостачання. Як повідомив головний інженер цього підприємства Михайло Савченко, з цією метою проводиться відповідна робота.

- З початку року направлено більше трьох тисяч претензій до злісних неплатників. За півроку згідно з рішенням суду від виконавчої служби надійшло 194 тисячі гривень. Практично за всіма працівниками інженерно-технічного складу закріплені райони, здійснюється обхід квартир мешканців, -зазначив Михайло Савченко.

Богдан Миронюк поінформував про заходи, які виконані підприємством «Нововолинськводоканал». Зокрема, очисні споруди підготовлено на 100 відсотків. З п"яти каналізаційних насосних станцій підготовлено чотири та одну з двох водопровідних насосних станцій, а також шістнадцять свердловин. Відремонтовано та замінено 1 км водопровідних мереж.

За словами начальника «Нововолинськводоканалу» Володимира Озимчука є проблеми з новим водогоном. Однак, до кінця місяця планують виконати половину запланованих робіт. Керівник підприємства переймається й тим, що сьогодні катастрофічно не вистачає працівників, наприклад, є потреба у водіях.

Триває підготовка до зими і житлового фонду міста.
-Із 290 запланованих підготовлено 112 будинків, - повідомила генеральний директор житлово-комунального об’єднання Олена Чайка. - Відремонтовано 45 покрівель протяжністю 1486 м кв. Три тижні займалися косінням трави. Після цього продовжуємо працювати з покрівлями. Проводимо роботу з боржниками. І це дає певний результат.

Під час обговорення питання щодо підготовки комунальних служб до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років зійшлися на думці посилити заходи до боржників, а також активізувати роз’яснювальну роботу за участю керівників комунальної сфери у засобах масової інформації.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.

logo AUC

20190905133929-9814