На сайті один гість та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА У 2018 році видано більше сотні документів дозвільного характеру в сфері будівництва

У 2018 році видано більше сотні документів дозвільного характеру в сфері будівництва

Створено: Четвер, 20 червня 2019, 15:02
Перегляди: 216
Поділитися

Рисунок1
       У травні минулого року у структурі виконавчого комітету міської ради почав працювати відділ державного архітектурно-будівельного контролю. Нововолинськ став другим містом на Волині після Луцька, що нині самостійно виконує містобудівні повноваження.

 На сьогоднішньому засіданні виконкому начальник цього відділу Сергій Гальчик прозвітував про роботу очолюваної ним структури за 2018 рік. За його словами, головною початковою метою її створення насамперед була допомога людям оперативно, не виїжджаючи за межі міста, отримати необхідну дозвільну документацію на будівництво і введення в експлуатацію об’єкту нерухомості.

IMG 0088

Зараз відділ має функції архітектурно-будівельного контролю на об’єктах, що будуються або реконструюються в місті. Його працівники здійснюють перевірки зведення об’єктів приватного сектору, малого та середнього підприємництва, соціальних та інфраструктурних об’єктів . До повноважень відділу ДАБК також належить надання адміністративних послуг в будівництві, а у разі необхідності зупинка самочинних будівельних робіт та притягнення порушників містобудівного законодавства до відповідальності.

Як повідомив Сергій Гальчик, торік на особистому прийомі громадян ним було прийнято 105 громадян. Також опрацьовано 40 письмових звернень.

- Минулого року зареєстровано 111 документів дозвільного характеру в сфері будівництва.Серед них : 3 повідомлення про початок виконання підготовчих робіт,35 повідомлень про початок виконання будівельних робіт, 21 декларація про готовність об’єкта до експлуатації, 22 дозволи на виконання будівельних робіт та 20 сертифікатів про готовність об’єкта до експлуатації, 4 повідомлення про внесення змін до зареєстрованих документів. Крім того, в 2018 році зареєстровано 6 декларацій про готовність об’єкта до експлуатації, збудованого без дозвільного документа, за спрощеним механізмом – «будівельною амністією», - поінформував Сергій Гальчик.

Керівник відділу розповів, що з початку дії «будівельної амністії, яка запрацювала у липні 2018 року, відділом державного архітектурно-будівельного контролю розглянуто 12 пакетів документів на узаконення об’єктів самочинного будівництва, зведених з  5 серпня 1992 року по 9 квітня 2015 року. Він наголосив, що працівники відділу провели 7 позапланових перевірок, за результатами яких з’ясовано, що переважна кількість правопорушень на об’єктах будівництва стосується факту самочинного будівництва (проведення будівельних робіт без відповідного дозвільного документу). Сума накладених штрафів склала 13600 грн. Також законодавством передбачено плату за видачу сертифікатів про готовність об’єкта до експлуатації. Сума надходжень до місцевого бюджету за видачу сертифікатів становить більше 170 тисяч гривень.

Сергій Гальчик зазначив, що упродовж 2018 року відділом державного архітектурно-будівельного контролю прийнято в експлуатацію значну кількість об’єктів, що сприяє розвитку та оновленню будівельної інфраструктури міста Нововолинська. Зокрема, серед них: супермаркет «АТБ» на проспекті Дружби, 6А;ТОВ «Кроноспан УА» на вул. Луцькій, 20. Також за попередній рік було модернізовано промислову частину міста Нововолинська. Інформація доповідача була підкріплена слайдами, на яких представлено фото до початку будівництва та виконані будівельні роботи на сьогоднішній день.

Підсумовуючи обговорення питання, перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський звернув увагу на вжиття більш дієвих заходів стосовно осіб, які самовільно здійснюють добудову у дворах без отримання жодних дозвільних документів. Також акцентували увагу на активізації роз’яснювальної роботи за посередництвом засобів масової інформації про повноваження відділу, аби люди знали, з якими конкретно питаннями можна звертатися за допомогою.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.

 

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 logo AUC

  5b2282ac5dfc6366790058

20190905133929-9814

portalogo copy

vlada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

X7-Energoefektyvnist-001

president1

kabmin1

 verhovna-rada1