На сайті 86 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА У міському музеї презентували оригінальну виставку

president1    kabmin1    verhovna-rada1

У міському музеї презентували оригінальну виставку

Створено: Четвер, 07 березня 2019, 15:56
Перегляди: 248
Поділитися

IMG 7543

Оригінальну виставку нововолинянки Любові Вавдічик відкрили 6 березня у міському історичному музеї. У   творчому доробку художниці та мисткині – художні вироби, роботи, виконані у техніці акварель та пастель, розписане імбирне печиво. Це перша її персональна виставка, яку вона презентувала під назвою «Моя країна чудес».

Маючи освіту кухаря, 6 років тому Любов Вавдічик захопилася випіканням печива, яке почала розмальовувати. І це принесло їй задоволення. Смачні оригінальні вироби користуються великою популярністю не тільки у Нововолинську, а й далеко за межами нашого міста.  

IMG 7529 copy

 

Як каже Любов Вавдічик, вона продовжує шукати себе у творчості.   Коли чимось зацікавиться, то обов’язково це намагається опанувати.   Минулого року почала малювати картини. Їх високо оцінили нововолинські   художники Микола Казюлін та Анатолій Мужевітін.

IMG 7521

Осередком натхнення Любові Вавдічик стала творча майстерня «Створимо свято разом», яку вона організувала для талановитих дітей і дорослих. Таким чином вона ще й ділиться з іншими своїми  знаннями та вміннями. У такій співпраці народжуються неповторні роботи та відкриваються приховані таланти.

IMG 7534

«Художниці вдається зупинити мить, щоб незабаром перетворити її у вічність», - розмірковує директор музею Тетяна Марценюк.

Керуюча справами міськвиконкому Вікторія Магдисюк, яка була присутня на офіційному відкритті виставки, зізнається, що є прихильником таланту й творчості Любові Вавдічик. Вона відзначила, що представлені роботи приємно вражають і це новинка для міста у мистецькому світі. Тож побажала їй і надалі дивувати своїми майстерними виробами і досягати успіхів.

IMG 7556

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 logo AUC

  5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet