Про місто НОВИНИ МІСТА Нововолинський об’єднаний військовий комісаріат проводить набір на військову службу за контрактом

Створено: Середа, 16 січня 2019, 16:27

img21028

Пропонується широкий вибір спеціальностей. Вільний вибір місця служби по всій території України. Гарантоване стабільне грошове забезпечення від 10000 грн.

Разом з тим Нововолинський об’єднаний військовий комісаріат повідомляє про набір на військову службу за контрактом в резерві територіальної оборони

Укласти контракт на проходження служби в резерві може кожен громадянин України, віком від 18 років, не залежно від статі. Для чоловіків та жінок, які не мають досвіду військової служби, пропонується спочатку укласти контракт в територіальну оборону, де пройти загальновійськову підготовку. В подальшому ви можете бути залучені на навчальні збори резервістів до бойової бригади з послідуючим укладанням відповідного контракту.

ПЕРЕВАГИ РЕЗЕРВІСТА, ЯКИЙ УКЛАВ КОНТРАКТ НА ПРОХОДЖЕННЯ СЛУЖБИ В РЕЗЕРВІ

Резервіст, який уклав контракт на проходження служби в резерві, може бути призваний на навчальні збори, за мобілізацією лише до своєї частини, на свою посаду. Резервістам, які уклали контракт, надається переважне право отримати вищестоящу посаду, чергові військові звання.

Підготовка резервістів

Резервіст проходить підготовку у своєму підрозділі на посаді згідно з контрактом та залучається до участі в усіх найбільш значущих заходах бойової підготовки (бойові стрільби, тактичні навчання і т. ін.).

Фінансове забезпечення

Резервістам щорічно виплачується грошова винагорода у відповідності із військовим званням за результатами виконання програми підготовки. Також резервістам відшкодовують компенсацію за проїзд до місця проходження зборів та у зворотному напрямку і здійснюють виплату добових (відповідно до військових звань).

Під час проходження служби резервісту гарантується відповідні соціальні гарантії, можливість кар’єрного зростання по службі і отримання чергових військових звань.

Служба в резерві це майже єдина можливість одночасно будувати цивільну та військову кар’єру.

Резервісту гарантується

Збереження робочого місця на весь період виконання обов’язків служби у військовому резерві. Генеральним штабом Збройних Сил України вже підготовлено законопроект, який передбачає забезпечення резервістів соціальним пакетом, аналогічним тому, який мають військовослужбовці за контрактом, у тому числі: грошове забезпечення на рівні військовослужбовців за прослужені дні, безкоштовне медичне забезпечення резервістів у військово-медичних установах, пільгове отримання ними вищої освіти, врахування служби в резерві при обчисленні пенсії тощо.

Крім цього, громадяни, які проходять службу у військовому резерві, не підлягають призову на строкову військову службу.

Нововолинський ОРВК проводить набір молоді до вступу у військові Вищи навчальні заклади.

Якщо Ви справжній патріот, бажаєте завжди бути готовим до захисту Батьківщини і шукаєте адреналіну, екстриму та нових вражень, варто зважити: можливо військова служба саме для Вас.

За більш детальною інформацією звертайтеся за телефонами 3-25-09, 0673325655, 0638591332. А також чекаємо Вас за адресою: м.Нововолинськ, вул. Кобзаря, 63.

logo AUC