На сайті 40 гостей та відсутні користувачі

ЕКОНОМІКА ЕКОНОМІКА Інвестиційна діяльність міста

Нововолинськ виграв ще один грантовий конкурс!

ЗОШ 2

Проект Нововолинської міської ради «Створення енергоефективної школи шляхом комплексного та поетапного впровадження енергозберігаючих заходів» став переможцем грантового конкурсу проектів волинських ініціатив 2015 року.

Детальніше...

Від намірів до дій, або Перший крок для переходу на відновлювальні джерела енергії

Тиждень сталої енергії, що проходив у Нововолинську завершився. На стартовій зустрічі учасники проекту «Перший крок для переходу на відновлювальні джерела енергії» підсумували проведену роботу у місті в напрямку енергозбереження та окреслили план дій до 2020 року.

Детальніше...

Подані заявки на Волинський обласний конкурс проектів місцевих ініціатив

Управлінням економічної політики та інвестицій Нововолинської міської ради було написано та подано чотири проектні заявки на Волинський обласний конкурс проектів місцевих ініціатив.

Детальніше...

Міська рада отримала перший транш грантового проекту

Без-именаи-1

З 1 квітня стартував проект «Перший крок для переходу на використання відновних джерел енергії у місті Нововолинськ» грантового конкурсу Єврокомісії  SUDeP (SustainableUrban Demonstration Project), метою якого є допомога містам-учасникам Угоди Мерів із країн Східного партнерства у фінансуванні заходів з впровадження Плану дій для сталого енергетичного розвитку.

Детальніше...