На сайті 86 гостей та відсутні користувачі

> Управління соціального захисту населення ТЕРЦЕНТР

Працівники терцентру вручили подарунки підопічним до свята

     69026752 423199371629791 2291984588563546112 n

    24 серпня 1991 року сталася важлива подія — Украї­на проголосила про свою державну незалежність.

Детальніше...

Міжнародний день людей похилого віку

 

   1 жовтня 2018 року в Україні відзначають Міжнародний день людей похилого віку. Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства, але є і приводом до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

Детальніше...

Інформаційно-роз'яснювальні роботи з дотримання правил пожежної безпеки для підопічних територіального центру

                 

26 вересня 2018 року працівниками територіального центру соціального обслуговування (НСП) та працівниками Нововолинського МВ було проведено інформаційно - роз’яснювальні роботи для громадян похилого віку з дотримання правил пожежної безпеки. Також було проведено інструктаж, щодо правильних дій у разі виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій. Громадянам вручили інформаційні матеріали про заходи пожежної безпеки.

Детальніше...

Участь працівників терцентру у привітанні ветеранів Великої Вітчизняної війни з нагоди 73-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

 

   Працівники територіального центру соціального обслуговування (НСП) відвідали та привітали ветеранів Другої світової війни, яким було вручено подарунки у вигляді солодощів та квітів закуплених за кошти, отримані від Пп Лісовського О.А. У відділенні стаціонарного догляду для постійного проживання проведено святковий концерт,приурочений до 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, за участю гурту «Надвечір’я» . Працівниками відділення соціальної допомоги вдома було проведено прибирання Символічної могили та пам’ятного знаку «Світлій пам’яті жертв голодомору 1932-1933 рр.»