RSS ГОЛОВНА Щира вдячність за довіру

Останнє оновлення: Понеділок, 02 листопада 2015, 14:17
Автор: Світлана

HY4A4474

Шановні нововолинці та мешканці селища Жовтневого!

Ми перегорнули ще одну сторінку нашої історії. Завершилися вибори до місцевих рад.Щира вдячність кожному, хто не залишився осторонь виборчого процесу, хто прийшов у неділю, 25 жовтня, на виборчі дільниці і висловив свою громадянську позицію.

Спасибі вам, мої земляки, за виявлену мені довіру. Ваша підтримка є надзвичайно важливою, адже вкотре ви повірили у мене, мої сили і досвід.  Впевнений, що ваш вибір базувався на оцінці зробленого мною і усією командою  виконавчого комітету, депутатським корпусом.

Знаю, що повинен виправдати сподівання кожного з Вас, в тому числі і тих, хто не голосував за мене. Тож запевняю, що робитиму все можливе, аби передвиборча програма  була втілена в життя.

Вашим волевиявленням сформований новий склад міської ради. Сподіваюсь, що ваш вибір партій, які здобули більшість, - правильний.

Четверо депутатів представлятимуть Нововолинськ у Волинській обласній раді. Вірю, що вони гідно відстоюватимуть інтереси територіальної громади нашого міста.

Висловлюю  слова вдячності  членам дільничних виборчих комісій, громадським спостерігачам, правоохоронним органам, засобам масової інформації та всім, хто забезпечував належне проведення виборчого процесу.

Шановні земляки!

Для мене ваша довіра – це велика  відповідальність.  Попереду  у нас чимало справ. Впевнений, що разом ми примножимо здобутки рідного міста.

Здоров’я вам, щастя, злагоди і достатку, миру  у кожній домівці!

Віктор Сапожніков,  міський голова