Жителю міста ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНПОСЛУГ Новини ЦНАПу 1708 громадян звернулися до ЦНАПу у серпні

1708 громадян звернулися до ЦНАПу у серпні

Створено: Вівторок, 08 вересня 2015, 08:38

centr copy copy copy copy

У серпні 2015 року до Центру надання адміністративних послуг звернулось 1708 осіб за отриманням адміністративної послуги.

Назва суб’єкта надання адміністративної послуги

Назва адміністративної послуги

Кількість зареєстрованих заяв

1.

Відділ торгівлі, побуту та захисту прав споживачів міськвиконкому

Порядок погодження роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг

2.

Служба у справах дітей

- Надання дозволу на відчуження майна, право власності на яке або право користування яким має малолітня (неповнолітня) дитина.

- Надання дозволу на виділення частки майна, у суспільній сумісній   власності малолітньої (неповнолітньої) дитини.

- Надання дозволу на укладення договору дарування майна, право власності на яке або право користування яким має малолітня (неповнолітня) дитина.

- Надання дозволу на укладення договору іпотеки на нерухоме майно,       право власності на яке або право користування яким має малолітня (неповнолітня) дитина.

- Надання дозволу на укладення договору купівлі-продажу майна, право власності на яке або право користування яким має малолітня (неповнолітня) дитина.

- Надання дозволу на укладення договору міни майна, право власності на яке або право користування яким має малолітня (неповнолітня) дитина.

- Надання дозволу на оформлення спадщини на нерухоме майно,       право власності на яке або право користування яким має малолітня (неповнолітня) дитина.

- Надання дозволу на здійснення реєстрації та зняття з реєстрації       місця проживання дітей у м. Нововолинську та сел. Жовтневому

3.

Відділ містобудування та архітектури

- Видача будівельного паспорта забудови земельної ділянки

- Надання містобудівних умов і обмежень на забудову земельної ділянки

- Дозвіл на розміщення тимчасових споруд (ТС) для провадження     підприємницької діяльності

- Присвоєння поштової адреси

- Видача довідки про присвоєння (зміни) адреси об’єкту адресації

4.

Відділ будівництва, комунального господарства та газифікації міськвиконкому

- Призначення проведення безкоштовного капітального ремонту          житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу.

- Видача дозволу (ордеру) на видалення зелених насаджень.

- Акт обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню у зв`язку з відведенням земельної ділянки у встановленому порядку юридичній або фізичній особі.

- Акт обстеження зелених насаджень на видалення аварійних,      сухостійних і фаутних зелених насаджень.

- Витяг з рішення міжвідомчої комісії з розгляду питань відключення від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання про відключення будинку від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання.

- Видача дозволу на підключення до інженерних мереж

5.

Відділ правової роботи, житлових та кадрових питань міськвиконкому

- Взяття на облік громадян, які потребують поліпшення житлових        умов

- Взяття на соціальний квартирний облік осіб, які користуються правом на соціальне житло

- Видача ордеру на жиле приміщення

- Взяття на облік громадян, які потребують надання житлових приміщень із фондів житла для тимчасового проживання

- Надання громадянам житла з житлового фонду

соціального призначення

- Видача довідки про перебування на квартирному обліку або іншого документа, що підтверджує необхідність поліпшення житлових умов

- Видача ордера на службове жиле приміщення

6.

Архівний відділ

- Підтвердження періоду роботи на посадах за відповідний період

- Підтвердження розміру виплат за відповідний період

- Підтвердження періоду роботи на посадах та розмір виплат за відповідний період

7.

Відділ транспорту і зв’язку міськвиконкому

- Погодження маршрутів руху пасажирського транспорту загального користування

- Затвердження паспортів міських автобусних маршрутів

8.

Відділ Держземагенства в м.Нововолинську

- Видача витягу з технічної документації про нормативно – грошову оцінку земельної ділянки.

- Видача висновку про погодження документації із землеустрою.

- Надання довідки про наявність у Державному земельному кадастрі відомостей про одержання у власність земельної ділянки у межах норм безоплатної приватизації за певним видом її цільового призначення             (використання).

- Надання довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями (за даними форми 6-зем).

- Надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки            в натурі (на місцевості) для фізичних осіб.

- Про рішення щодо  надання в оренду та постійне користування             земельної ділянки, що перебуває у державній або комунальній власності для фізичних осіб.

- Про рішення щодо  продовження терміну  оренди земельної ділянки,     що перебуває у державній або комунальній власності для фізичних осіб.

- Про рішення щодо продажу земельної ділянки, що перебуває  у   державній або комунальній власності для фізичних осіб.

- Про рішення щодо надання  дозволу на проведення експертно-      грошової оцінки  земельної ділянки, що перебуває у державній або комунальній власності для фізичних осіб

тому числі 63 державним кадастровим реєстратором відділу Держгеокадастру)

9.

Відділ економіки міськвиконкому

- Прийняття рішення про включення об’єкта до переліку об’єктів, що підлягають приватизації шляхом викупу.

- Приватизація майна міської комунальної власності на аукціоні, за конкурсом.

- Акт обстеження спеціалізованих або спеціалізованих металургійних переробних підприємств та їх приймальних пунктів

10.

Дозвільний центр

11.