На сайті 48 гостей та відсутні користувачі

Жителю міста Громадська рада Протоколи засідань ПРОТОКОЛ № 2

ПРОТОКОЛ № 2

Створено: П'ятниця, 27 січня 2017, 12:18
Перегляди: 243
Поділитися

 

Засідання громадської ради при виконавчому комітеті Нововолинської міської ради

                                                                                Від 24.01.2017

ЗАПРОШЕНІ:   Сторонський Андрій Миронович, перший заступник міського голови, секретар ради.

ПРИСУТНІ:

Члени громадської ради:  Бортнічук Валентин Іванович, Дудар Леонід Парфентійович,   Кравцова Любов Андріївна, Лісовий Ігор Сергійович,  Масний Ігор Тимофійович, Никитюк Антоніна Петрівна, Пилипюк Олександр Петрович, Сергєєва Віта Володимирівна,   Сторонський Мирон Олексійович

ВІДСУТНІ:

Бобак Валентин Сергійович,Струбицька Олександра Сергіївна.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Інформація першого заступника міського голови, секретаря ради Сторонського А.М. про міський бюджет 2017 року.

2. Ознайомлення із проектом плану роботи  громадської ради при виконавчому комітеті Нововолинської міської ради на 2017 рік.

3. Ознайомлення із проектом Положення про громадську раду при виконавчому комітеті Нововолинської міської ради.

 СЛУХАЛИ:

 Лісового І.С., голову громадської ради, який запропонував розпочати засідання  із хвилини мовчання, вшанувати пам'ять  Олексія Ласкевича,  який  був членом цього дорадчого органу, і нещодавно відійшов у вічність.

ПО ПЕРШОМУ ПИТАННЮ

СЛУХАЛИ:

Сторонського А.М., який вручив усім учасникам  посвідчення члена  громадської ради і побажав плідної роботи. Він розповів про особливості міського бюджету на 2017 рік.  Зокрема, зазначив, що цей фінансовий рік досить непростий, однак всі зусилля будуть спрямовані на те, аби бюджет виконувався.   Повідомив, що на сесії Нововолинської міської ради, яка відбудеться наприкінці лютого,  будуть розподілені минулорічні залишкові  кошти,  а це орієнтовно 11 млн. грн., в основному їх спрямують на заробітну плату та енергоносії.

ВИСТУПИЛИ:

 

1.Дудар Л.П., який цікавився питання перевезення пасажирів до дачних масивів. Також просив поновити розміщення графіку руху маршрутних таксі на зупинках і розглянути можливість щодо облаштування зупинки на вул.. Соборній у районі ЖЕКу №3.

2.Пилипюк О.П., який порушив питання про створення центру госпітального округу у Нововолинську.

3.Сторонський М.О., який висловив вдячність міській владі та директору центрального ринку за організовану роботу щодо розчистки снігу між торговими рядами.

Порушив питання про сплату комісії за оплату платіжок. за комунальні послуги у сумі 3.00 грн, яку ввів «Ощадбанк»  в своїх касах.

4.Сєргєєва В.В., яка просила сприяння в облаштуванні ринку на 15-ому мікрорайоні.

5.Никитюк А.П., яка порушила питання стосовно частих перебоїв проводового радіомовлення, яке, на її думку, є досить важливим джерелом інформації для пенсіонерів.

6.Сторонський А.М. надав роз’яснення на частину порушених питань, решту доручив Груй С.Й., секретарю громадської ради, начальнику відділу з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю, оформити окремими  його дорученням.

ВИРІШИЛИ:

 

Питання, висловлені членами громадської влади взяти до уваги, а ті, які потребують додаткового вивчення, оформити їх окремим дорученням  першого заступника міського голови і скерувати відповідним службам для оперативного реагування.

ПО ДРУГОМУ ПИТАННЮ

СЛУХАЛИ: Лісового І.С., який  ознайомив присутніх із проектом плану роботи громадської ради на поточний рік, який було складено із урахуванням пропозицій членів дорадчого органу.

ВИСТУПИЛИ:

Кравцова Л.А., яка просила доповнити план пунктом про зустріч  представників  міської поліції та народних дружин з метою тіснішої співпраці щодо дотримання правопорядку в місті. Також просила у плані роботи врахувати вважливість відзначення в місті 75-ї річниці з часу створення УПА.

ВИРІШИЛИ:

Затвердити план роботи громадської ради на поточний рік із урахуванням доповнень членів дорадчого органу.

ПО  ТРЕТЬОМУ ПИТАННЮ

СЛУХАЛИ:

Лісового І.С., який  ознайомив   із проектом Положенням про громадську раду при виконавчому комітеті Нововолинської міської ради.

ВИРІШИЛИ:

1.Погодили проект Положення про громадську раду при виконавчому комітеті Нововолинської міської ради та вирішили винести його для затвердження на засідання виконавчого комітету Нововолинської міської ради.

 

  

Голова громадської ради                                                                І.С.Лісовий

Секретар                                                                                        С.Й.Груй