На сайті один гість та відсутні користувачі

Жителю міста ЖИТЕЛЮ МІСТА Правова приймальня Урочиста реєстрація шлюбів!

Урочиста реєстрація шлюбів!

Створено: П'ятниця, 22 вересня 2017, 12:32
Перегляди: 572
Поділитися

 

Реєстрація шлюбу – це не просто формальна процедура, це велике свято для наречених - День народження молодої сім’ї!

Урочиста державна реєстрація шлюбу вже давно стала невід’ємною частиною сучасного українського весілля. Зараз майже кожна подружня пара хоче доповнити своє весільне дійство цим вишуканим та елегантним елементом.

Державна реєстрації шлюбу, за бажанням наречених, може бути проведена в урочистій обстановці в приміщенні відділу державної реєстрації актів цивільного стану, або ж за межами відділу – виїзна урочиста державна реєстрація шлюбу.

Основними елементами урочистої державної реєстрації шлюбу в обряді шлюбу є вільна та взаємна згода двох закоханих сердець на створення сім’ї, весільний рушник, як символ добра та щасливої долі, обручки, що знаменують неперервність шлюбного союзу та безкінечне кохання, урочиста обіцянка, котрі молодята складають одне одному під час обряду, власне погляди і ніжні дотики, якими обмінюються наречені – перетворюють обряд на сповнене ніжності, любові та поваги романтичне дійство.

Та, звичайно на завершення самого обряду, батьки наречених, з усією щирість і теплотою дають благословення своїм дітям на довге, щасливе, спільне сімейне життя!

Виїзна церемонія реєстрації шлюбу – що це таке?

Виїзна церемонія є творчим вирішенням реєстрації шлюбу, який пропонує відділ державної реєстрації актів цивільного стану, у стилі урочистої державної реєстрації шлюбу і з тими елементами, котрі вибирають для себе наречені.

Отже, виїзна церемонія реєстрації шлюбу це:

$1·  Креативна урочиста державна реєстрація шлюбу, котра відбуваєть за межами відділу державної реєстрації актів цивільного стану.

$1·  Офіційна державна реєстрація шлюбу, яка створює урочисто-романтичний образ у відповідності до стилю весілля.

$1·  Дійство має юридичну силу, проводить державну реєстрацію начальник відділу або його заступник.

$1·  Під час виїзної реєстрації наречені скріплюють своїми підписами актові записи про шлюб, які є безспірним доказом державної реєстрації, та на підтвердження цього факту отримують свідоцтво про шлюб, встановленого державного зразку.

У Нововолинському міському відділі державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Волинській області, за бажанням майбутнього подружжя, реєстрація шлюбу відбувається урочисто, з усіма притаманними атрибутами.

Відповідно до розміру плати за надання платних послуг, які затверджені наказом Головного територіального управління юстиції у Волинській області  16.02.2017 року № 35/7, вартість проведення індивідуальних обрядів у приміщенні відділу складає 350 грн., а  за межами відділу 900 грн., у вихідні та святкові дні вартість послуги сплачується в подвійному розмірі.

Протягом 2017 року у приміщенні відділі було проведено понад 230 урочистих реєстрацій шлюбу та 5 виїзних церемоній за межами відділу!

Для того, щоб хвилююча мить державної реєстрації шлюбу була пам’ятною для тих, хто вирішив поєднати свої долі і серця, створені всі умови у нашому відділі.

Чекаємо наречених !

Начальник Нововолинського МВ ДРАЦС

ГТУЮ у Волинській області                                                        Л.В.Савік