Жителю міста ЖИТЕЛЮ МІСТА Правова приймальня «Шлюб за добу» пілотний проект уже у Луцьку!

«Шлюб за добу» пілотний проект уже у Луцьку!

Створено: П'ятниця, 13 січня 2017, 12:11

Луцьк увійшов до 8 міст на які Кабінет міністрів України розширив пілотний проект щодо спрощеної процедури реєстрації шлюбу.

Якщо донедавна цей проект реалізовано у таких містах, як Київ, Львів, Одеса, Херсон, Маріуполь і Сєвєродонецьк, то тепер, відповідно до розпорядження Уряду № 1068-р від 28 грудня 2016 року, проект розширено на Вінницю, Дніпро, Миколаїв, Кам'янець-Подільський, Рівне, Житомир, Харків та Луцьк.

У місті Луцьку за послугою “шлюб за добу” можна буде звертатися в адміністрацію Державного історико-культурного заповідника.

“В адміністрації Державного історико-культурного заповідника у м.Луцьку (Луцький замок) діє нова послуга швидкої реєстрації шлюбу – «шлюб за добу». Ця нова послуга від Міністерства юстиції України надає можливість зареєструвати шлюб швидко і зручно, без попередньої реєстрації і відвідувань відділів ДРАЦС” –  інформує Головне територіальне управління юстиції у Волинській області.

Пара, яка має намір одружитися, може зв’язатись за телефонами 714437, 715417 або надіслати запит на електронну скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (вказати у темі листа «шлюб за добу») та обрати зручний для себе дату і час реєстрації шлюбу.

Зареєструвати шлюб за 24 години можна за адресами: вулиця Драгоманова, 23, вулиця Кафедральна, 1, м. Луцьк, Волинська область, 43016.

Начальник Нововолинського міського відділу

ДРАЦС ГТУЮ у Волинській області                                                  Л.В. Савік