Жителю міста ЖИТЕЛЮ МІСТА Правова приймальня Учасники бойових дій можуть отримати пільги з працевлаштування

Учасники бойових дій можуть отримати пільги з працевлаштування

Створено: Середа, 06 квітня 2016, 12:24

Підприємства, установи та організації з чисельністю штатних працівників понад 20 осіб зобов'яжуть забезпечити квоту у розмірі 5 % середньооблікової чисельності штатних працівників за попередній календарний рік для працевлаштування в т.ч. учасників бойових дій.

Це передбачено законопроектом № 2095а  "Про внесення змін до Закону України "Про зайнятість населення" (щодо додаткових гарантій у сприянні працевлаштування учасників бойових дій)", який Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення рекомендує Верховній Раді прийняти за основу.

Метою законопроекту є надання додаткових гарантій у працевлаштуванні громадянам, які брали участь в проведенні антитерористичної операції, отримали статус учасника бойових дій та були звільнені з військової

служби.

Відповідно проектом пропонується доповнити діючий Закон нормою, згідно якої додаткові гарантії у сприянні працевлаштування поширюватимуться на учасників бойових дій.