Жителю міста ЖИТЕЛЮ МІСТА Правова приймальня Куди звернутись громадянам Волині за безоплатною вторинною правовою допомогою

Куди звернутись громадянам Волині за безоплатною вторинною правовою допомогою

Створено: Середа, 06 квітня 2016, 12:16

З питань забезпечення надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальних провадженнях (окрім таких, що стосуються захисту прав та інтересів потерпілих і свідків), просимо звертатися до Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області.

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області знаходиться за адресою: 43010, м. Луцьк, вул. Дубнівська, 36 Контактні телефони: (0332) 78-79-96, 0673136658, 0504652436 Факс: (0332) 78-79-95,e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

З питань забезпечення надання безоплатної вторинної правової допомоги у цивільних і адміністративних справах (а також таких, що стосуються захисту прав та інтересів потерпілих і свідків в кримінальних провадженнях), просимо звертатися до місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинськійобласті.

Луцький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: 43025, м. Луцьк, вул. Прогресу, 7 Контактний телефон: 77-07-19 або через головних спеціалістів Регіонального центру за номером: 78-79-96, e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Юрисдикція Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги: м. Луцьк, Луцький район, Ківерцівський район, Рожищенський район.

Володимир-Волинський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: 44702, Волинська обл., м. Володимир-Волинський, вул. Устилузька, 19 Контактні телефони: (03342) 38011, 38016 або через головних спеціалістів Регіонального центру за номером: 78-79-96, email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Юрисдикція Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги: міста: Володимир-Волинський, Нововолинськ, Володимир-Волинський район, Горохівський район, Іваничівський район, Локачинський район, Любомльський район, Шацький район.

Ковельський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: 45004, Волинська область, м. Ковель, вул. Степана Бандери, 5 Контактний телефон: (03352) 53063 або через головних спеціалістів Регіонального центру за номером: 78-79-96

Юрисдикція Ковельського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги: м. Ковель, Ковельський район, Камінь-Каширський район, Любешівський район, Маневицький район, Ратнівський район, Старовижівський район, Турійський район.

Начальник Нововолинського міського управління юстиції, голова ліквідаційної комісії -Скриннік В.Р.