На сайті один гість та відсутні користувачі

Жителю міста ЖИТЕЛЮ МІСТА Правова приймальня Міністерство юстиції за ініціативою Міжнародної академії нюрнберзьких принципів має можливість номінувати 4-6 кваліфікованих спеціалістів для участі у цьогорічній Літній школі для молодих спеціалістів

Міністерство юстиції за ініціативою Міжнародної академії нюрнберзьких принципів має можливість номінувати 4-6 кваліфікованих спеціалістів для участі у цьогорічній Літній школі для молодих спеціалістів

Створено: Середа, 16 березня 2016, 15:29
Перегляди: 218
Поділитися

Міністерство юстиції за ініціативою Міжнародної академії нюрнберзьких принципів має можливість номінувати 4-6 кваліфікованих спеціалістів для участі у цьогорічній Літній школі для молодих спеціалістів, яка відбудеться у Нюрнберзі з 1 по 12 серпня 2016 року (http://www.nurembergacademy.org/fileadmin/media/pdf/call_for_papers/Summer_School_for_Young_Academics.pdf). Два кандидати будуть запрошені Міжнародною академією нюрнберзьких принципів. Літня школа присвячена питанням міжнародного кримінального права.

Кандидати, які бажають взяти участь у Літній школі мають відповідати таким вимогам:

      мінімум 3 роки професійного досвіду (прокурор, суддя, правоохоронні органи, органи юстиції);

      вільна англійська (рівень В2 і вище).

Перевага надаватиметься:

      молодим спеціалістам, які здійснюють розслідування особливо тяжких міжнародних злочинів та/або міждержавних злочинів: контрафакції та піратства, тероризму, міждержавної організованої злочинності.

      досвідченим спеціалістам, які залучаються в міжнародні та міждержавні кримінальні справи.

Витрати за переліт, проживання, страхування, екскурсії та проїзд покриваються за рахунок стипендійної програми.

Просимо надсилати свої резюме та мотиваційний лист англійською мовою, підтвердження рівня знання англійської мови (за наявності) на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 18 березня 2016 року. Контактні телефони – 278-70-44 або 279-55-51.