На сайті 38 гостей та відсутні користувачі

Жителю міста ЖИТЕЛЮ МІСТА Правова приймальня Опубліковані закони із “безвізового” пакету

Опубліковані закони із “безвізового” пакету

Створено: Вівторок, 01 березня 2016, 14:34
Перегляди: 277
Поділитися

27 лютого в "Голосі України" опублікували закони з “безвізового” пакету - щодо процедури обрання в антикорупційну прокуратуру, інституту спеціальної конфіскації та Агенства з розшуку корупційних активів.

В газеті опубліковано наступні Закони:

1) Закон (проект №4055) “Про внесення змін до Закону України "Про прокуратуру" щодо забезпечення прозорості в організації діяльності Спеціалізованої антикорупційної прокуратури з метою виконання рекомендацій Міжнародного валютного фонду”.

Призначення на адміністративні посади в Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру здійснюється за результатами відкритого конкурсу. На посади керівника спецпрокуратури та його заступників призначення здійснюється Генпрокурором, а на посади керівників підрозділів спецпрокуратури - безпосередньо очільником

антикорупційної прокуратури.

2)  Закон (проект №4056) про внесення змін до Закону про Нацагентство з розшуку активів та інших нормативних актів.

Повноваження Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів вирішили доповнити в частині користування та розпорядження арештованими активами. Прийнятий в листопаді минулого року Закон передбачав для агентства лише можливість збереження таких активів.

3) Закон (проект №4054) про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України стосовно удосконалення процедури арешту майна та інституту спеціальної конфіскації.

В листопаді минулого року було внесено зміни до Кримінального кодексу стосовно застосування інституту спеціальної конфіскації. Не пройшло і кілька місяців як парламент знову вносить зміни в ці статті КК.

Всі закони набирають чинності з дня, наступного за днем опублікування, а Закон про внесення змін до Закону про Нацагентство з розшуку активів - вводиться в дію водночас з відповідним законом до якого ними вносяться зміни.

Заступник начальника управління юстиції                                                                              з питань державної реєстрації-Кащишина А.В.

�но до Закону “Про доступ до публічної інформації”.

За одержання копій еталонних текстів нормативно-правових актів з інформаційного фонду Реєстру на паперових носіях справляється плата відповідно до граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, затверджених постановою КМУ від 13 липня 2011 р. № 740.

Як зауважують в Кабміні, в еталонному фонді реєстру зберігається 82 тисячі еталонних текстів нормативно-правових актів у контрольному стані та в попередніх редакціях. Щоденно реєстр поповнюється текстами нових нормативно-правових актів. 

                                  Начальник Нововолинського міського управління юстиції Скриннік В.Р.