На сайті 32 гостей та відсутні користувачі

Жителю міста ЖИТЕЛЮ МІСТА Правова приймальня Україна опинилася на 130 місці у рейтингу сприйняття корупції, Росія - на 119-му

Україна опинилася на 130 місці у рейтингу сприйняття корупції, Росія - на 119-му

Створено: Середа, 24 лютого 2016, 16:54
Перегляди: 330
Поділитися

За рік Україні вдалося заробити лише один додатковий бал за результатами світового Індексу сприйняття корупції CPI.  

"Колегами" України за антикорупційним індексом є Іран, Камерун, Непал, Нікарагуа і Парагвай / Фото УНІАН

На сьогодні індекс CPI країни складає 27 балів зі 100 можливих, що лише на 1 бал більше, ніж минулого року, йдеться на сайті Transparency International. 

У всесвітньому рейтингу Україна посідає 130 місце зі 168 позицій. Минулого року країна була на 142-му місці зі 175 позицій.

Здійснити незначне зростання індексу Україні вдалося завдяки збільшенню суспільного осуду корупціонерів, створенню антикорупційних органів та появі руху викривачів корупції. 

"Влада дійсно зробила низку позитивних кроків у бік створення законодавства щодо важливих антикорупційних органів, але зволікає із його імплементацією. Окремим болючим питанням залишається намагання представників влади особисто контролювати обрання керівництва цих органів", - йдеться у повідомленні.

Трійкою лідерів у найвідомішому світовому антикорупційному рейтингу CPI 2015 року є Данія, Фінляндія та Швеція із 91, 90 і 89 балами відповідно. Найкорупційнішими країнами світу є Північна Корея та Сомалі із 8 балами. "Колегами" України за ганебним антикорупційним індексом 27 балів є Іран, Камерун, Непал, Нікарагуа і Парагвай.

Російська Федерація у цьому рейтингу посіла 119 місце.

Головне територіальне управління юстиції у Волинській області.