Жителю міста ЖИТЕЛЮ МІСТА Правова приймальня Щодо передплати Офіційного вісника України

Щодо передплати Офіційного вісника України

Створено: П'ятниця, 19 лютого 2016, 11:40

До уваги приватних нотаріусів, органів виконавчої влади, територіальних органів центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій  міста Нововолинська щодо передплати інформаційного бюлетеня Офіційний вісник України на 2016 рік!

Відповідно до Указу Президента України від 13.12.1996 року №1207/96 «Про опублікування актів законодавства України в інформаційному бюлетні «Офіційний вісник України» щодо забезпечення „Офіційним вісником України” центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій, Міністерство юстиції забезпечує видання інформаційного бюлетня «Офіційний вісник України».

Указом Президента України від 10 червня 1997 року № 503 «Про порядок офіційного оприлюднення нормативно-правових актів та набрання ними чинності» «Офіційному віснику України» надано статус офіційного друкованого видання, у якому підлягають оприлюдненню державною мовою акти Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України.

У вказаному виданні публікуються всі поточні нормативно-правові акти, які надійшли до Мін’юсту та включені до Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів. Це закони України, постанови Верховної Ради України, укази і розпорядження Президента України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, рішення і висновки Конституційного Суду України, зареєстровані в Мін’юсті нормативно-правові акти міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, Національного банку України, міжнародні договори України, що набрали чинності, рішення Міністерства юстиції України про скасування державної реєстрації нормативно-правових актів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, акти Міністерства економіки України, що вносять зміни до постанов Кабінету Міністрів України.

Тексти, надруковані в бюлетні «Офіційний вісник України» автентичні нормативно-правовим документам.

Враховуючи вищевикладене, просимо вжити заходів щодо забезпечення передплати «Офіційного вісника України» для використання у роботі.

Передплата здійснюється у кожному поштовому відділенні державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта», а також передплатних агенціях:

“Офіційний вісник України” в журнальній формі за передплатним індексом  - 40433;

електронна версія видання (на СDдиску) за передплатним індексом - 48345.

Придбати бюлетень “Офіційний вісник України” можна і безпосередньо у відділі збуту ДП “Українська правова інформація” за адресою: 01601, м. Київ - 601, пров. Рильський, 8а.

За додатковою інформацією щодо здійснення передплати звертатися за телефонами: (044) 278-0074.

Начальник Нововолинського міського управління юстиції-

Скриннік В.Р.