Жителю міста ЖИТЕЛЮ МІСТА Правова приймальня Увага! Передача повноважень у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та бізнесу

Створено: Четвер, 11 лютого 2016, 23:52

.

На виконання Законів України “Про внесення змін до Закону України про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень” та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації речових прав та їх обтяжень” та “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб підприємців” та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб- підприємців та громадських формувань” від 26.11.2015 року, територіальні органи юстиції Волинської області працюють у напрямку передачі повноважень у сфері державної реєстрації виконавчим органам сільських, селищних, міських рад (міст обласного значення), місцевим державним адміністраціям, нотаріусам та акредитованим суб'єктам.

Отже, функції органів юстиції у зазначених сферах державної реєстрації поступово будуть передаватися на місця до моменту завершення цього процесу у визначені Законами строки, але не пізніше 30 квітня 2016 року.

Це черговий крок на шляху до створення прозорої та максимально спрощеної процедури надання адміністративних послуг громадянам.

Головне територіальне управління

юстиції у Волинській області