На сайті 45 гостей та відсутні користувачі

Жителю міста ЖИТЕЛЮ МІСТА Правова приймальня Нові електронні послуги у земельній сфері

Нові електронні послуги у земельній сфері

Створено: Понеділок, 08 лютого 2016, 09:20
Перегляди: 275
Поділитися

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру та Державне агентство з питань електронного урядування презентувалинові електронні послуги у земельній сфері. 

На виконання прийнятого парламентом Закону № 597-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення прозорості у сфері відносин власності з метою запобігання корупції»,відкрито інформацію про власників та користувачів земельних ділянок по всій території України.

Електронна послуга доступна через Публічну кадастрову картуwww.map.land.gov.ua. Обов’язковою умовою отримання доступу до інформації є електронна ідентифікація заявника (фізичної або юридичної особи) – з використанням електронного цифрового підпису або альтернативної схеми ідентифікації BankID (ідентифікація через банківську картку). Інформаційна система автоматично опрацьовує запит та надає відомості про права власності на землю та дату їх набуття. Інформація надається на безоплатній основі.

Відкриття реєстру значно посилить контроль громадянського суспільства за використанням та обігом земель в Україні та підвищить прозорість у сфері земельних відносин. 

Також запроваджено електронну послугу он-лайн замовлення витягу про нормативну грошову оцінку землі. Це одна з найбільш запитуваних адміністративних послуг, які надає землевпорядна служба. Відомості про нормативну грошову оцінку землі необхідні при здійсненні цивільно-правових угод щодо земельних ділянок та прав на них.

                                                                           Головний спеціаліст Нововолинського міського управління           

                                                                           юстиції -  Скриннік В.Р.