На сайті 26 гостей та відсутні користувачі

Жителю міста ЖИТЕЛЮ МІСТА Правова приймальня Працівників органів юстиції запрошують на курси в Німеччині

Працівників органів юстиції запрошують на курси в Німеччині

Створено: Вівторок, 19 січня 2016, 15:27
Перегляди: 254
Поділитися

                                                                              

            3 27 серпня по 16 вересня 2016 року у Німеччині пройде курс навчання за програмою «Коледж імені Карла Фрідріха Гьорделера «Good Governance»: програма підвищення кваліфікації у сфері публічного управління» для фахівців органів юстиції.

Захід організовує Центр дослідження Центральної та Східної Європи Фонду Роберта Боша  у співпраці з Німецьким Товариством Зовнішньої Політики (DGAP).

Програма спрямована на підвищення рівня кваліфікації нової генерації управлінців із Азербайджану, Білорусії, Вірменії, Грузії, Молдови, Росії, Туреччини та України, з метою розвитку і посилення стандартів належного врядування (Good Governance) у публічному секторі (урядові установи, некомерційні організації) та у бізнес-структурах.

Програма починається з семінару у Німеччині з 27 серпня до 16 вересня 2016

року, продовжується п’ятиденним семінаром на початку 2017 року і закінчується у серпні 2017 року семінаром у м. Берлін. Робоча мова програми стажування – німецька (вільне володіння).

До участі у навчанні запрошуються 20 молодих фахівців органів юстиції.

Кінцевий термін подання заявок для участі у програмі – 22 лютого 2016 року.

Додаткову інформацію щодо відбору кандидатур можна отримати в Департаменті кадрової роботи та державної служби за адресою: пров. Рильський, буд.10, кімн.305, р.т. 271-16-27; e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .