На сайті 7 гостей та відсутні користувачі

Жителю міста ЖИТЕЛЮ МІСТА Правова приймальня Врегульовано питання доступу Національного антикорупційного бюро України до реєстру довіреностей

Врегульовано питання доступу Національного антикорупційного бюро України до реєстру довіреностей

Створено: Четвер, 14 січня 2016, 11:27
Перегляди: 243
Поділитися

Міністерство юстиції визначило механізм доступу посадових осіб Національного антикорупційного бюро України до Єдиного реєстру довіреностей.

Відповідні зміни до Положення про Єдиний реєстр довіреностей (наказ Міністерства юстиції від 28 грудня 2006 року №111/5) внесені наказом Мін’юсту від 25.12.2015 №2768/5.

Національне антикорупційне бюро України відповідно до змін має прямий доступ до реєстру. Доступ посадових осіб НАБУ до реєстру надається на підставі укладеного договору між Національним бюро та адміністратором реєстру на безоплатній основі. Доступ користувача здійснюється з використанням електронного цифрового підпису.

Користувач під час здійснення повноважень, визначених Законом «Про Національне антикорупційне бюро України», користується інформацією з реєстру про зареєстровані довіреності (у тому числі їх дублікати), а також про

припинення їх дії. До здійснення пошуку інформації користувач вносить до реєстру відомості про підставу користування інформацією з реєстру (норми закону про покладення на Користувача повноважень, для здійснення яких проводиться пошук інформації, тощо).

Обробка отриманої інформації здійснюється з дотриманням законодавства про захист персональних даних та забезпеченням таємниці, що охороняється законом.

 

Головний спеціаліст Нововолинського міського управління юстиції- Скриннік В.Р.