На сайті 104 гостей та відсутні користувачі

Жителю міста ЖИТЕЛЮ МІСТА Правова приймальня Уряд затвердив порядок виплати винагороди держреєстраторам

Уряд затвердив порядок виплати винагороди держреєстраторам

Створено: Понеділок, 11 січня 2016, 10:51
Перегляди: 196

 Посадова особа, яка належно виконує повноваження, визначені законами про держреєстрацію речових прав на нерухоме майно, про держреєстрацію юросіб, фізосіб-підприємців, про держреєстрацію актів цивільного стану, має право на отримання щомісячної та/або одноразової винагороди відповідно до результатів роботи.

Це передбачено постановою Кабміну від 25 грудня 2015 р. №1131, якою визначено порядок виплати винагороди державним реєстраторам, працівникам органів державної реєстрації актів цивільного стану. Постанова діє з 1 січня 2016 р.

Зауважимо, цей Порядок визначає умови та підстави виплати винагороди держреєстраторам юросіб та фізосіб-підприємців та держреєстраторам прав на нерухоме майно, які перебувають у трудових відносинах з Київською, Севастопольською міськими, районними, районними у мм. Києві та Севастополідержадміністраціями, а також працівникам органів державної реєстрації актів цивільного стану.

Одноразова винагорода може виплачуватися посадовій особі не частіше одного разу на рік, а щомісячна винагорода - не частіше одного разу на місяць.

Підстави для виплати винагороди визначаються з урахуванням:

- обсягу та інтенсивності виконаної посадовою особою роботи;

- додаткового навантаження у зв’язку з виконанням обов’язків тимчасово відсутньої посадової особи;

- особистого внеску посадової особи у загальний результат роботи органу;

- наявності обґрунтованих скарг на дії, бездіяльність або рішення посадової особи;

- наявності визнаних незаконними або протиправними дій, бездіяльності або рішень посадової особи.

Посадовій особі, до якої застосовано заходи дисциплінарного стягнення, протягом дії дисциплінарного стягнення щомісячна винагорода не виплачується.


Зауважимо, визнано такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 8 вересня 2015 р. № 754 “Деякі питання винагороди державних реєстраторів, працівників органів державної реєстрації актів цивільного стану”.