На сайті 28 гостей та відсутні користувачі

Жителю міста ЖИТЕЛЮ МІСТА Правова приймальня Про зміну формату видання «Офіційний вісник України. Зі змінами»

Про зміну формату видання «Офіційний вісник України. Зі змінами»

Створено: Субота, 03 травня 2014, 22:40
Перегляди: 1482
Поділитися
Нововолинське міське управління юстиції інформує, що відповідно до підпункту 18 пункту 4 Положення про Міністерство юстиції, затвердженого Указом Президента України від 06 квітня 2011 року № 395, Міністерство юстиції здійснює офіційне видання збірників актів законодавства  та кодексів України.
Протягом кількох останніх років Міністерство юстиції впроваджує централізовану систему обліку та систематизації актів законодавства. Здійснюється це через реалізацію ряду проектів, зокрема підготовку та видання періодичних друкованих видань: «Офіційний вісник України. Зі змінами», «Систематичне зібрання чинного законодавства України», Кодекси України.
Метою видання зазначеного збірника є підтримання текстів актів законодавства у контрольному стані, що опубліковані в журналі «Офіційний вісник України».
На підставі зазначеного та з метою застосування досягнень новітніх технологій запроваджується заміна паперової технології упорядкування нормативно-правових актів на електронну. 
У зв’язку з цим із січня 2010 року змінено формат видання збірника «Систематичне зібрання чинного законодавства України» та із січня 2014 року планується змінити формат видання збірника «Офіційний вісник України. Зі змінами».
Із січня 2014 року «Офіційний вісник України. Зі змінами» буде видаватися у вигляді двох частин: друкованої та електронної. Електронні тексти нормативно-правових актів будуть щомісячно оновлюватися з урахуванням прийнятих змін та доповнень. 
Видання буде виходити у світ щомісячно (передплатний індекс: 01546).
 
                                                                                 Світлана Бражнік
                                                                               головний спеціаліст
                                                                        міського  управління юстиції