На сайті 27 гостей та відсутні користувачі

Жителю міста Громадська рада Відбулося чергове засідання громадської ради

Відбулося чергове засідання громадської ради

Створено: Неділя, 08 вересня 2013, 09:41
Перегляди: 714
Поділитися

Його провів голова громадської ради, редактор газети «Наше місто» Ігор Лісовий. Підбили підсумки роботи членів ради за весняно-літній період. Відзначено, що всі активно і професійно трудилися на своїх робочих місцях.


Резонансним і потрібним було спільне засідання ради і Волинського теркому профспілки працівників вугільної промисловості за участю міського голови, що дало певний позитив у вирішенні проблем нововолинських шахтарів. Громадські активісти засадили саджанцями вулицю Кауркова і дерева ростуть, зміцнилися за літо. Наступного року планують частково обсадити міське сміттєзвалище.
За пропозиціями членів ради було поновлено розмітку дороги, що веде до 15-го мікрорайону, впорядковано стоянку автомобілів біля будинків цього ж мікрорайону, додатково освітлено торговельні ряди міського ринку для реалізації сільськогосподарської продукції. В силу своїх можливостей допомагали міській владі у встановленні додаткової регулюючої зеленої стрілки на перехрестях міста, де встановлені світлофори, а також мешканцям вулиці Петрова у її асфальтуванні. Літо закінчилося, побільшало звернень у громадську раду, а також її члени прагнуть у осінній період разом із міською владою і комунальними службами заасфальтувати, чи вкласти бруківку на зупинці біля міського ринку (з боку відділення Ощадбанку) і кафе «Україна». Допомогти мешканцям міста, гостям, особливо службам 101 і 103 у кращому орієнтуванні в Нововолинську. Зокрема, поновити на будинках приватного сектора, і на тих, багатоквартирних, де вже зроблене їх обклеювання пінопластом, назв вулиць. Є така нагальна потреба. У місті зусиллями влади вже впорядковано багато куточків, встановлено лавки, але нововолинці прагнуть, щоб їх було більше і пропонують конкретні місця установлення. Було намічено план інших заходів для реалізації. Їх виконання буде обговорено на наступному засіданні у жовтні.