Відповідальність починається з мене У "Прикордоннику" пропагували здоровий спосіб життя

У "Прикордоннику" пропагували здоровий спосіб життя

Створено: Понеділок, 20 липня 2015, 16:34

12 copy copy copy

У рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» у позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Прикордонник» проведено гру-квест «Молодь обирає здоров’я».

Мета заходу – пропаганда здорового способу життя серед юного населення.

5 команд змагались по етапах:

І - «Мелодія здоров’я»;

ІІ - «Рух - це життя»;

ІІІ - «Майстерня здоров’я»;

ІV - «Конкурс - вікторина»;

V - «Цілюща абетка»;

VІ - «Зрозумій мене».

Відтак, за результатами гри перше місце посів загін №2, друге - загін №3, а третя сходинка дісталась загону №1.

Призери змагань нагороджені наборами для малювання і солодощами. Команда-переможець отримала волейбольний м’яч.

Організатори акції: відділ у справах молоді та спорту міськвиконкому, Нововолинська станиця пласту, міська молодіжна рада, Товариство Червоного хреста. Захід пройшов за активної підтримки Лариси Вознюк, директора табору.