Про місто НОВИНИ МІСТА Фонд енергоефективності та Нововолинська міська рада підпишуть Меморандум про співпрацю для стимулювання енергоефективних заходів

Створено: Четвер, 23 січня 2020, 11:24

energy-efficiency-1 5d9c1763e83e1

29 січня 2020 року відбудеться офіційне підписання Меморандуму про співпрацю між Фондом енергоефективності та міською радою Нововолинська

Метою меморандуму є налагодження співпраці та консолідація зусиль міст та Фонду, спрямованих на підтримку ініціатив щодо енергоефективності. Сторони-підписанти Меморандуму беруть зобов’язання впроваджувати в регіоні інструменти стимулювання енергозбереження та підтримки заходів, спрямованих на підвищення рівня енергетичної ефективності будівель.

Передбачається, що спільна діяльність сторін сприятиме економії споживання енергетичних ресурсів та витрат на комунальні послуги об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), поліпшення зовнішнього вигляду будівель, продовження терміну їх експлуатації, підвищення рівня комфорту та умов проживання у будинках, а також збільшення їх вартості.

Підписанти:

• Віктор Сапожніков, голова Нововолинської міської ради
  • Юлія Головатюк-Унгуряну, директорка Фонду енергоефективності

Учасники:

• Віктор Сапожніков, голова Нововолинської міської ради
  • Юлія Головатюк-Унгуряну, директорка Фонду енергоефективності
  • Петро Лавринюк, регіональний консультант IFC з підтримки Фонду ЕЕ Волинської області
  • Ірина Бойко, регіональний координатор ПРООН у Волинській області

Після підписання для представників ОСББ та управляючих компаній відбудеться презентація Програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім»

Організатори заходу: Фонд енергоефективності, Представництво Європейського Союзу в Україні IFC, ПРООН, Нововолинська міська рада.

Захід відбудеться 29 січня 2020 року об 14:45 за адресою:  зал засідань міської ради 205, пр. Дружби 27, м. Нововолинськ

Акредитація ЗМІ за номером:(03344) 30376

Вхід представників ЗМІ здійснюватиметься за паспортами або редакційними посвідченнями.

Довідково: Програма підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім» реалізується ДУ «Фонд енергоефективності». «Енергодім» - це програма часткового відшкодування витрат на заходи з енергоефективності в багатоквартирних будинках.

Програма передбачає часткове відшкодування витрат ОСББ на заходи з енергоефективності у розмірі 40% вартості прийнятних заходів/робіт для пакету «Легкий» та 50% для пакету «Комплексний». Перші 300 заявок отримають додатковий грант у розмірі 20%.

Очікуваний середній рівень економії споживання енергетичних ресурсів за сукупністю всіх проектів, що фінансуються в рамках Програми принаймні 20 %. Участь в програмі можуть брати ОСББ.

Програма затверджена 16 серпня 2019 року та діє до 31 грудня 2023 року на всій території України, окрім тимчасово окупованих територій.

Фонд енергоефективності розпочав адаптацію місцевих програм підтримки ОСББ до програми «Енергодім».

Наразі в Нововолинську 200 ОСББ в 213 будинках, та 615 багатоквартирних будинків. Переважна більшість з них не відповідає сучасним вимогам енергозаощадження. Відповідно у цих будівлях низький рівень енергозбереження. Фізичне та моральне старіння конструкцій, внутрішніх інженерних систем, призводить до незадовільного стану будинків в цілому і неможливості забезпечити в них комфортне проживання мешканців.

logo AUC

20190905133929-9814