Про місто НОВИНИ МІСТА У Нововолинському Центрі надання адміністративних послуг відкрита вакансія

У Нововолинському Центрі надання адміністративних послуг відкрита вакансія

Створено: Середа, 22 січня 2020, 11:08

вакансія

Виконавчий комітет Нововолинської міської ради оголошує місячний конкурс на заміщення однієї вакантної посади державного реєстратора відділу «Центр надання адміністративних послуг у місті Нововолинську» виконавчого комітету міської ради (на час декретної відпустки основного працівника).

Вимоги до претендентів: освіта за рівнем вищої освіти бакалавра, спеціаліста, магістра за спеціальністю «Правознавство»; стаж роботи у сфері права не менше 3 років або на посаді державного реєстратора чи виконання функцій державного реєстратора не менше 1 року; вільне володіння державною мовою; знання основних принципів роботи комп’ютера.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається відділом кадрової роботи та з питань запобігання і виявлення корупції виконавчого комітету.

Документи на конкурс: заява про участь у конкурсі, декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік у порядку, передбаченому Законом України "Про запобігання корупції", копія паспорта, копія РНОКПП, копія документів про освіту, заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4х6 см, копія військового квитка приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу в кабінеті № 302 за адресою: м. Нововолинськ, пр. Дружби, 27. Телефон для довідок 3-14-32.

logo AUC

20190905133929-9814