Про місто НОВИНИ МІСТА У Нововолинську зростуть тарифи на воду

У Нововолинську зростуть тарифи на воду

Створено: Субота, 18 січня 2020, 10:06

goryachaya-voda-e1560855443641

Нові тарифи діятимуть із лютого. Відповідне рішення затвердили на засіданні виконкому 17 січня 2020 року, встановивши підприємству «Нововолинськводоканал» тариф на воду 28, 55 грн./м3 з ПДВ:

- на централізоване водопостачання – 13,74 грн./м3з ПДВ.

- на централізоване водовідведення – 14,81 грн./м3з ПДВ.

Ріст тарифу відбувся на 46,3%.

Начальник відділу економіки Роман Подлевський пояснив, що на підняття тарифу вплинули такі чинники як збільшення витрат на заробітну плату у зв’язку з підвищенням рівня прожиткового мінімуму , зростання вартості матеріальних ресурсів, які використовує підприємство, а також фінансові витрати на сплату відсотків кредиту Світового банку та на його повернення.

Нагадаємо, що КП "Нововолинськводоканал" отримав від Світового банку під державні гарантії кредит у сумі майже 6 мільйонів доларів для реконструкції водопроводу.

Міський голова Віктор Сапожніков, у свою чергу, зауважив, що тарифи в місті попри зростання, далеко не найвижчі в області.

«Для прикладу, сусідній Володимир підняв тарифи на воду на 50 %, а ми – на 46 % і це при тому, що у нас було замінено 24 кілометри труб і нам ще треба повертати кредит. А якщо сумарно взяти воду й каналізацію, у нас на 2 гривні 30 копійок менше, ніж у Володимирі», - зазначив Віктор Борисович.

Керівник міста зауважив, що Нововолинськ – одне з небагатьох міст з населенням до 100 тисяч, яке реалізує такий серйозний проект. На його думку, роботи, які вже зроблені і тривають далі –дуже важливі, адже це для майбутніх поколінь. Щонайменше 50 років місто не матиме проблем з поривами, а вода стане значно чистішою.

Дію нових тарифів встановили на   рік  й надали право начальнику підприємства Володимиру Озімчуку надалі їх коригувати у разі зміни окремих витрат, зокрема податків і зборів, мінімальної заробітної плати, орендної плати та амортизації, цін і тарифів на паливно-енергетичні та інші матеріальні ресурси.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та
програмно-апаратного забезпечення.

logo AUC