Про місто НОВИНИ МІСТА Віктор Сапожніков: «У 2019-ому зробили багато. У 2020-ому примножимо здобутки міста»

Створено: П'ятниця, 17 січня 2020, 16:16

Сьогодні, 17 січня 2020 року на черговому засіданні виконавчого комітету Нововолинської міської ради, ухвалили 36 рішень з питань, що стосуються багатьох галузей міського господарства.

Розпочали засідання з приємної події. Міський голова Віктор Сапожніков привітав з Днем народження члена виконкому, директора Нововолинського центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” Валентина Бортнічука.

Потому приступили до розгляду питань порядку денного . Першим підсумували виконання бюджету міста за 2019 рік. З відповідною інформацією виступила начальник фінансового управління Галина Бурочук.

Вона повідомила, що обсяг бюджету міста за минулий рік склав 480 мільйонів гривень, що на 58 мільйонів гривень менше, ніж було у 2018 році . Його виконання забезпечено більш як на 103 відсотка до затверджених річних бюджетних призначень з врахуванням змін. Щодо моніторингу виконання місцевих бюджетів, Нововолинськ посів друге місце серед міст до річних призначень, а по динаміці надходжень – четверте.

Галина Бурочук наголосила, що забезпечено своєчасну виплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери та відповідно до чинного законодавства здійснювалися інші виплати соціального спрямування.

«У загальних видатках бюджету на фінансування установ та закладів освіти вони склали 38,5 відсотка, охорони здоров’я – 15,1 відсотка, соціальний захист та соціальне забезпечення - 27,7 відсотка, ЖКГ – 4,6 відсотка, культури і мистецтва - 3,0 відсотка, фізичної культури і спорту - 1,2 відсотка, інші – 9,9 відсотка», -зазначила Галина Вікторівна.

Начальник фінансового управління наголосила, що торік проведено роботи по капітальних видатках за рахунок коштів бюджету розвитку на суму 403 48,5 тис грн, що на 14858,3 тис грн більше, ніж за попередній рік.

«На розвиток комунального господарства із загального фонду спрямовано 17544,4 тис грн, що на 3582,0 тис грн більше, ніж за минулий рік; за рахунок цих коштів виконані роботи по благоустрою міста і селища. Виконано робіт по ремонту доріг на - 9443,6 тис грн, що на 10118,3тис грн менше, ніж за минулий рік (у 2018 році фінансування ремонту доріг проводилось і з обласного бюджету на умовах спів фінансування 50/50 по 7,0 млн грн; 2019 рік - 1,3 млн грн)», - наголосила Галина Бурочук.

Посадовиця підкреслила, що станом на 1 січня 2020 року відсутня кредиторська заборгованість по загальному та спеціальному фондах бюджету міста.

Міський голова Віктор Сапожніков подякував за роботу та виконання соціально-економічних програм розпорядникам бюджетних коштів, усім, хто сприяв наповненню міського бюджету та освоєнню коштів.

- У 2019-ому досягли багато.Хоча й не все вдалося, що хотіли. Але робили все можливе для наповнення міської казни і виконання запланованих програм. Новий рік – це нові завдання, нові вимоги та нові ідеї. Необхідно не втрачати темпів розвитку та досягти ще вагоміших результатів, адже 2020-ий – ювілейний рік для нашого міста. У серпні відзначатимемо й 70-ліття Нововолинська. То ж зустрінемо цю славну дату достойно та примножимо здобутки міста, - резюмував Віктор Борисович.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та
програмно-апаратного забезпечення.

logo AUC