Про місто НОВИНИ МІСТА Оголошено конкурс з вибору виконавця для розробки проектно-кошторисної документації для дошкільного навчального закладу № 6

Створено: П'ятниця, 17 січня 2020, 12:13

1284957-u-2019-rotsi-na-zhitomirschini-provedut-energoaudit-11-byudzhetnih-ustanov-perelik

Нововолинська міська рада в рамках Механізму Підтримки  послуг з енергоефективності для громадських будівель проекту «Енергоефективність у громадах ІІ», який реалізується компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) з метою реалізації проекту «Капітальний ремонт із впровадження заходів з енергозбереження у будівлі ДНЗ № 6 за адресою вул. Кауркова,17, м. Нововолинськ, Волинської області» оголошує конкурс з вибору виконавця  з метою розробки проектно-кошторисної документації для дошкільного навчального закладу (дитячого садочка) № 6 м. Нововолинськ, який знаходиться в комунальній власності Нововолинської міської ради у підпорядкуванні управління освіти за адресою: 45400, Волинська обл., м. Нововолинськ, вул. Кауркова, 17.

Для підготовки конкурсної пропозиції, зацікавленим учасникам в конкурсі надається технічне завдання на виконання послуги з розробки ПКД. Технічне завдання додається за посиланням.

Кінцевий термін подачі конкурсних пропозицій: 22 січня 2020 року до 17:00 за київським часом.

Зацікавленим учасникам необхідно надати свої пропозиції:

поштовим зв’язком або особисто на адресу Нововолинської міської ради – 45400, Волинська обл., м. Нововолинськ, пр-т Дружби,27.

Очікувана дата оголошення переможця конкурсу: до 23 січня 2020 року.

Додаткова інформація про процедуру конкурсу надається відділом економіки міської ради за адресою: 45400, Волинська обл., м. Нововолинськ, пр- т Дружби, 27, телефон +38(050)5854766, електронна адреса:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

logo AUC

20190905133929-9814