Про місто НОВИНИ МІСТА У міській раді лунали колядки

У міській раді лунали колядки

Створено: Вівторок, 14 січня 2020, 10:46

У день старого Нового року  з Різдвяною зіркою до міської ради завітали самодіяльні митці міського палацу культури, де їх гостинно зустріли працівники міськвиконкому. Артисти підготували цікаве обрядове дійство. Співали колядки, щедрівки, віншували працівників зі святами, щедро засівали зерном на щастя, на здоров"я на весь Новий рік. Не обійшлося дійство без водіння кози та запального танку.

Перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський

подякував колядникам за гарну традицію, яка передається з року в рік , святкові вітання, чудовий настрій та позитивні емоції.

-З кожної родини починається наша Україна. Нехай мир, добро й благополуччя панують у сім’ях і у нашій країні, - підкреслив Андрій Миронович та вручив артистам подарунки.

Разом із митцями працівники міськвиконкому заспівали славнозвісну колядку  «Нова радість стала».

Тож хай тепло і яскраве світло Різдвяної зірки зігріває наші серця упродовж усього року, а благополуччя, спокій, гарні новини будуть у кожній оселі .

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та
програмно-апаратного забезпечення.

Більше фото :https://www.facebook.com/novovolynskmvk