На сайті один гість та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Нововолинськ відзначили за активну участь у національному конкурсі

Нововолинськ відзначили за активну участь у національному конкурсі

Створено: П'ятниця, 10 січня 2020, 16:11

IMG 20200110 155001

Третій рік поспіль Нововолинськ отримує подяку за активну участь у національному конкурсі «Молодіжна столиця України». Цьогоріч місто вкотре відзначено такою нагородою.Ініціаторами конкурсу є Міністерство культури, молоді та спорту України, Український інститут міжнародної політики та національна молодіжна рада України.

Основна мета конкурсу – активізація співпраці між молоддю та місцевим самоврядуванням, а також сприяння створенню комфортних умов для розвитку молоді в містах України.

Як розповіла начальниця відділу у справах молоді і спорту міськвиконкому Тетяна Супрунюк, свою заявку на участь в конкурсі Нововолинськ подав восени 2019 року. У ній систематизували інформацію про ініціативи, що стосуються реалізації молодіжної політики в місті. Зокрема, зазначалося про участь молоді у суспільно-політичному житті, зайнятість та працевлаштування, підприємництво, соціальну інклюзивність та освіту молодих людей. Також розповідалося про конкурси, програми, відзнаки та інші форми заохочення активної молоді, про реалізацію заходів у рамках міських цільових соціальних програм підтримки молоді та розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки.

Тетяна Миколаївна підкреслила, шо у місті підтримують молодь, яка потребує найбільшої соціальної уваги. З цією метою діє міська цільова соціальна програма забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2017-2021 роки. На умовах співфінансування за кошти міського та обласного бюджетів торік придбано соціальне житло для сироти.

Міська влада співпрацює з молодіжними об’єднаннями. Проходять спільні заходи з пропаганди здорового способу життя та популяризації різноманітних видів спорту у нашому місті, обговорюються пропозиції щодо молодіжних проєктів.Проводяться зустрічі керівництва міста зі школярами та студентами.

Тетяна Супрунюк наголосила, що у Нововолинську результативно працює міська молодіжна рада, до складу якої входить більше 10 осіб з числа лідерів учнівського та студентського самоврядування, а також створена Школа лідера.

До реалізації молодіжної політики у місті долучається молодь, котра працює у різних галузях життєдіяльності міста.

Троє молодих людей віком до 35 років входять до складу міських депутатських постійних комісій. Стільки ж людей цього віку є членами виконавчого комітету Нововолинської міської ради.

У міській раді та її структурах працює більше 30% молоді.

Начальниця відділу відзначила активність нововолинської молоді у багатьох заходах, чимало з яких проходять з їхньої ініціативи. Так, молоді люди були учасниками велопробігу у вишиванках та фітнес-ранку, що відбулися минулоріч у серпні до Дня Незалежності, Дня міста, Дня шахтаря. Також лідери учнівського та студентського самоврядування взяли участь у екоквестах, новорічних квестах та Днях довкілля у місті та в позаміському закладі відпочинку та оздоровлення «Прикордонник».

Минулого року з нагоди Дня молоді та Дня студента активних молодих людей відзначили у номінаціях: «Кращий молодий медичний працівник», «Кращий молодий викладач-дослідник», «Кращий молодий працівник галузі культури», «Кращі молодіжні проєкти» (представлення культурної спадщини «PUSH is mush»), «Науковець року», «Талант року».

Тетяна Супрунюк висловила сподівання, що нововолинська молодь і надалі займатиме активну життєву позицію у громадському житті міста.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та
програмно-апаратного забезпечення.

logo AUC