Про місто НОВИНИ МІСТА Віктор Сапожніков: "Головне - це результат роботи"

Віктор Сапожніков: "Головне - це результат роботи"

Створено: Вівторок, 10 грудня 2019, 15:14

IMG 5052 copy

На робочій нараді, яку провів міський голова Віктор Сапожніков з керівниками комунальних служб міста, проаналізували виконання завдань, визначених на попередньому засіданні тиждень тому.

Триває підготовка міста до новорічно - різдвяних свят. На площі В’ячеслава Чорновола уже встановили ялинку висотою 12 м. Найближчими днями її почнуть прикрашати, аби до 19 грудня вона засяяла святковими вогнями.

Також продовжуються роботи зі встановлення святкової ілюмінації на вулицях міста та освітлення внутрішньоквартальних територій. До кінця січня 2020 року поставлено завдання освітити район ЗОШ №7(до стадіону і поворот на МВК).

Директор виробничого управління комунального господарства Артем Жигалюк повідомив, що у міському парку почали кронувати дерева, ремонтувати лавочки, встановлювати сміттєві урни, будуть добавляти й освітлення.

На попередній нараді акцентувалася увага на вжиття дієвих заходів до порушників благоустрою. За словами головного спеціаліста відділу будівництва, комунального господарства та газифікації Ігоря Орєхова, упродовж тижня складено ще 2 протоколи, які розглянуть на черговому засіданні адмінкомісії.

Міський голова звернув увагу на наведення благоустрою у місцях, де виконуються ремонтні роботи. Зокрема, необхідно відновити асфальтне покриття біля стоянки Нововолинської центральної міської лікарні, завершити до нового року роботи з облаштування каналізації на провулку Новому.

Генеральний директор житлово-комунального об’єднання Олена Чайка представила міському голові план проведення ремонту асфальтного покриття внутрішньоквартальних доріг та проїздів на 2020 рік. Такі ж плани виконання робіт з освітлення внутрішньоквартальних територій та вулиць міста, встановлення ілюмінації, а також кронування дерев на наступний рік Віктор Сапожніков просив надати виконавцям протягом десяти днів.

Міський голова наголосив на тому, аби вчасно освоїти кошти, виділені на будівництво полігону твердих побутових відходів.

Серед завдань цього року, на які звернув увагу керівник міста, – розробка попередніх кошторисів на відновлення гранітних бордюр на бульварі Шевченка та благоустрій біля школи мистецтв.

На контролі – своєчасний розрахунок за енергоносії. За словами головного інженера «Нововолинськводоканал» Петра Китайгородського, підприємству вдалося погасити борги за електроенергію. Не мають заборгованості за спожиті енергоносії управляючі компанії №1 і №2.

Начальник КП «Нововолинськтеплокомуненерго» Анатолій Гаврилюк зазначив, що складається критична ситуація з проплатою населення за теплову енергію, що за собою тягне заборгованість підприємства за спожитий газ.

Після завершення наради міський голова разом з комунальниками виїхали у місто, аби проінспектувати стан виконання заходів, адже головне, як сказав Віктор Сапожніков – це результат роботи.

Відділ з питань інформаційної
політики, комунікацій та програмно-апартного забезпечення.

logo AUC

20190905133929-9814