Про місто НОВИНИ МІСТА Обрали нового керівника Волинського теркому профспілки працівників вугільної промисловості

Створено: Понеділок, 09 грудня 2019, 14:51

Міський голова Віктор Сапожніков взяв участь у звітно-виборчій конференції Волинської територіальної організації профспілки працівників вугільної промисловості України, яка відбулася у приміщенні ДП «Волиньвугілля» 6 грудня 2019 року.

Голова Волинського теркому профспілки працівників вугільної промисловості Юрій Калістратов прозвітувіав про роботу профспілки за останні 5 років, акцентував увагу на сьогоденні вугледобувних підприємств, зупинився на основних проблемах галузі.

«Зараз ситуація тут – критична. Зменшилась виробнича потужність шахт. Гірники змушенні працювати на старому аварійному обладнанні. На покращення технічного стану копалень необхідно майже 3 мільйони гривень. У «підвішеному стані» – майбутнє шахті №10 «Нововолинська», - зауважив Юрій Іванович.

Також він зосередив увагу на питаннях охорони праці на вугледобувних підприємствах, оздоровленні та соціальному захист гірників, рівні заробітної плати та окреслив головні завдання на наступні роки. Юрій Калістратов подякував членам профспілкових організацій за співпрацю та повідомив, що у зв’язку із погіршенням стану здоров’я складає повноваження голови Волинського теркому профспілок працівників вугільної промисловості.

Міський голова Віктор Сапожніков висловив вдячність Юрію Івановичу за сумлінну роботу, наголосив на його вагомому внеску у розвиток вугільної галузі Волинського краю.

«Юрій Іванович – керівник з великим досвідом роботи. Він віддавався вугільній галузі сповна, володів ситуацією у шахтарських колективах та завжди відстоював інтереси гірників. Це – справжній патріот нашого міста», - наголосив Віктор Сапожніков.

За багаторічну профспілкову діяльність, високий професіоналізм, активну громадську позицію, вагомий особистий внесок у забезпечення належного захисту прав  шахтарів Віктор Сапожніков вручив Юрію Калістратову подяку.

Новообраним керівником Волинського теркому профспілки працівників вугільної промисловості став Роман Юзефович, який до цього обіймав посаду голови первинної профспілки шахти № 10 «Нововолинськ». Його кандидатуру присутні підтримали одноголосно.

Відділ з питань інформаційної
політики, комунікацій та програмно-апартного забезпечення.

logo AUC

20190905133929-9814